Корпус 1stPlayer V3-B-BK-4F1 Black без БЖ
Період акції: з 04.05.2026 по 17.05.2026Усі товари акції
| Загальні дані | |
|---|---|
| Форм-фактор материнської плати: | ATX/MicroATX |
| Типорозмір: | Midi-Tower |
| Спосіб встановлення: | вертикальний |
| Особливості | |
| Підсвічування: | RGB-підсвічування |
| Кількість встановлених вентиляторів: | 4 шт |
| Пиловий фільтр: | є |
| Наявність бокового вікна: | з бічним вікном |
| Роз'єми на передній панелі | |
| Розташування портів: | на верхній панелі |
| USB 2.0: | 2 |
| USB 3.х: | 1 |
| Аудіо роз'єми: | 2 |
| Відсіки та слоти | |
| Слоти карт розширення: | 7 |
| Кількість відсіків 2.5": | 2 |
| Кількість відсіків 3.5": | 1 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5": | 1 |
| Встановлені вентилятори | |
| Встановлені вентилятори на передній панелі: | 3 х 120 мм |
| Встановлені вентилятори на задній панелі: | 1 х 120 мм |
| Можливі місця під вентилятори | |
| Передня панель (опція): | 3 х 120 мм |
| Верхня панель (опція): | 2 х 120 мм |
| Задня панель (опція): | 1 х 120 мм |
| Нижня панель (опція): | 2 х 120 мм |
| Блок живлення | |
| Потужність блоку живлення: | без блоку живлення |
| Розташування блоку живлення: | нижнє |
| Додатково | |
| Максимальна довжина відеокарти: | 320 мм |
| Максимальна висота кулера CPU: | 165 мм |
| Фізичні характеристики | |
| Товщина металу: | 0.5 мм |
| Матеріал корпусу: | метал/скло |
| Вага: | 4.2 кг |
| Колір: | Black |
| Габарити | |
| Висота: | 450 мм |
| Ширина: | 192 мм |
| Глибина: | 340 мм |
Максимальна підтримувана довжина відеокарти - 320 мм.
Максимальна підтримувана висота процесорного кулера - 165 мм.
На корпусі розташувалися такі передні порти введення/виводу - 1хUSB3.0, 2хUSB2.0, 2хAudio.
Відгуки покупців про Корпус 1stPlayer V3-B-BK-4F1 Black без БЖ
Дуже гарний корпус, вживу виглядає ще краще ніж на фото. Але дуже поганий обдув, через скляну передню кришку(мало місця між корпусом і передньой кришкой)
Під час ігор приходиться знімати кришку щоб не перегріти пк( з кришкой тепмература 75-90 градусів а без 60-70)
Доброго дня! Дякуємо за відгук про 1stPlayer V3-B-BK-4F1 Black — раді, що вам сподобався зовнішній вигляд. Щодо температур: скляна передня панель дійсно може обмежувати потік повітря. У таких випадках рекомендується оптимізувати обдув — перевірити правильність встановлення вентиляторів (вдув/видув), додати верхні або задні вентилятори, а також налаштувати кабель-менеджмент для кращої циркуляції повітря.
Добрий день! Чи можливо купити щоб передня панель обдувалася?
Доброго дня. Так, обдув передньої частини вже реалізований штатно — корпус оснащений трьома передніми вентиляторами 120 мм. Якщо маєте на увазі саме покращення притоку повітря, то можна додатково підібрати інші вентилятори, але базово він уже йде з переднім обдувом.
Чи можливо докупити передню кришку до цього корпусу окремо?
Доброго дня. Будь ласка, надайте ваш номер телефона, що б менеджер міг з вами зв'язатись для вирішення цього питання.
можно ли менять куллера
Доброго дня. Так, ви можете додавати кулера 120 мм.
Хороше упакування гарний та стильний корпус
Подскажите, можно ли на нем изменять подсветку куллеров?
Доброго дня. Комплектне підсвічування кулерів - не кероване.