Корпус be quiet! Light Base 500 LX Black (BGW85) без БЖ
Артикул: 580413
Арт. 580413
Характеристики Корпус be quiet! Light Base 500 LX Black (BGW85) без БЖ
| Загальні дані | |
|---|---|
| Форм-фактор материнської плати: | ATX/MicroATX/Mini-ATX |
| Типорозмір: | Midi-Tower |
| Спосіб встановлення: | вертикальний |
| Особливості | |
| Підсвічування: | ARGB-підсвічування |
| Кількість встановлених вентиляторів: | 4 шт |
| Пиловий фільтр: | є |
| Наявність бокового вікна: | з бічним вікном |
| Роз'єми на передній панелі | |
| Розташування портів: | на передній панелі посередені |
| USB 3.х: | 2 |
| USB Type-C: | 1 |
| Аудіо роз'єми: | 2 |
| Відсіки та слоти | |
| Слоти карт розширення: | 7 |
| Кількість відсіків 2.5": | 2 |
| Кількість відсіків 3.5": | 1 |
| Встановлені вентилятори | |
| Встановлені вентилятори на задній панелі: | 1 х 120 мм |
| Встановлені вентилятори на бічній панелі: | 3 x 120 мм |
| Можливі місця під вентилятори | |
| Верхня панель (опція): | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Задня панель (опція): | 1 х 120 мм / 1 х 140 мм |
| Нижня панель (опція): | 3 х 120 мм |
| Бічна панель (опція): | 3 x 120 мм |
| Можливість встановлення водяного охолодження | |
| На верхній панелі: | 120 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| На задній панелі: | 120 мм |
| На бічній панелі: | 120 мм / 240 мм |
| Блок живлення | |
| Потужність блоку живлення: | без блоку живлення |
| Розташування блоку живлення: | нижнє |
| Додатково | |
| Максимальна довжина відеокарти: | 400 мм |
| Максимальна висота кулера CPU: | 185 мм |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | метал/пластик/скло |
| Вага: | 10.9 кг |
| Колір: | Black |
| Габарити | |
| Висота: | 436 мм |
| Ширина: | 305 мм |
| Глибина: | 432 мм |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Корпус be quiet! Light Base 500 LX Black (BGW85) без БЖ
Стриманий дизайн, краще охолодження GPU
Боковий кронштейн вентиляторів з нахилом спрямовує більше повітря до відеокарти, яка, зазвичай, потребує максимум охолодження. Заглиблення у вигляді не лише стильно виглядає, але й сприяє ефективному повітрозабору. Для зручності встановлення вентиляторів кронштейн висувається вгору. Спеціальний канал дозволяє сховати кабелі для більш елегантного вигляду. Конструкція нижнього відсіку для вентиляторів дозволяє ідеально вирівняти їх з рівнем корпусу.
4 вентилятори LIGHT WINGS LX
Максимум продуктивності
Light Base 500 LX Black відразу з коробки оснащений 4 вентиляторами: один Light Wings LX 120mm PWM в тильній частині та три 120mm PWM-вентилятори з реверсивними лопатями на боковій частині. Всі вентилятори мають 16 світлодіодів, розташованих всередині крильчатки, що створює неперевершений візуальний вигляд ARGB підсвічування. Реверсивні лопаті забезпечують привабливий зовнішній вигляд вентиляторів з фронтальної частини.
ПРОСТОРИЙ ДИЗАЙН
Коли розмір має значення
Незважаючи на компактні розміри, Light Base 500 LX Black забезпечує достатній простір для 360mm радіатора, ATX материнської плати та відеокарт довжиною до 400 мм. Продумана конструкція кронштейна для накопичувачів дозволяє встановити 1 HDD та 2 SSD одночасно, в той же час забезпечуючи простір для акуратного розміщення кабелів за піддоном материнської плати.
СТРОГИЙ ДІЛОВИЙ ВИГЛЯД
Підтримка роз’ємів на зворотній стороні плати
Піддон материнської плати повністю підтримує материнські плати з роз’ємами на зворотній стороні, такі як Asus BTF (Back to Future), MSI Project Zero та Gigabyte Project Stealth, для справжньої свободи від кабелів у видимій частині корпусу. Достатньо просто поміняти місцями кронштейн для накопичувачів та блок живлення.
СКАЖІТЬ ARGB ТАК!
Ласкаво просимо на світлу сторону
Для тих, хто цінує соковите підсвічування без компромісів щодо продуктивності, Light Base 500 LX Black додає нотку вишуканості завдяки комплектним вентиляторам Light Wings LX. Клавіша ARGB-контролера з попередньо визначеними ефектами та кольорами підсвічування на I/O панелі. Комплектні тиловий та підключені послідовно бокові вентилятори підключені до ARGB PWM концентратору на 6 пристроїв, залишаючи 4 вільних роз’єми для додаткових ARGB пристроїв.
Боковий кронштейн вентиляторів з нахилом спрямовує більше повітря до відеокарти, яка, зазвичай, потребує максимум охолодження. Заглиблення у вигляді не лише стильно виглядає, але й сприяє ефективному повітрозабору. Для зручності встановлення вентиляторів кронштейн висувається вгору. Спеціальний канал дозволяє сховати кабелі для більш елегантного вигляду. Конструкція нижнього відсіку для вентиляторів дозволяє ідеально вирівняти їх з рівнем корпусу.
4 вентилятори LIGHT WINGS LX
Максимум продуктивності
Light Base 500 LX Black відразу з коробки оснащений 4 вентиляторами: один Light Wings LX 120mm PWM в тильній частині та три 120mm PWM-вентилятори з реверсивними лопатями на боковій частині. Всі вентилятори мають 16 світлодіодів, розташованих всередині крильчатки, що створює неперевершений візуальний вигляд ARGB підсвічування. Реверсивні лопаті забезпечують привабливий зовнішній вигляд вентиляторів з фронтальної частини.
ПРОСТОРИЙ ДИЗАЙН
Коли розмір має значення
Незважаючи на компактні розміри, Light Base 500 LX Black забезпечує достатній простір для 360mm радіатора, ATX материнської плати та відеокарт довжиною до 400 мм. Продумана конструкція кронштейна для накопичувачів дозволяє встановити 1 HDD та 2 SSD одночасно, в той же час забезпечуючи простір для акуратного розміщення кабелів за піддоном материнської плати.
СТРОГИЙ ДІЛОВИЙ ВИГЛЯД
Підтримка роз’ємів на зворотній стороні плати
Піддон материнської плати повністю підтримує материнські плати з роз’ємами на зворотній стороні, такі як Asus BTF (Back to Future), MSI Project Zero та Gigabyte Project Stealth, для справжньої свободи від кабелів у видимій частині корпусу. Достатньо просто поміняти місцями кронштейн для накопичувачів та блок живлення.
СКАЖІТЬ ARGB ТАК!
Ласкаво просимо на світлу сторону
Для тих, хто цінує соковите підсвічування без компромісів щодо продуктивності, Light Base 500 LX Black додає нотку вишуканості завдяки комплектним вентиляторам Light Wings LX. Клавіша ARGB-контролера з попередньо визначеними ефектами та кольорами підсвічування на I/O панелі. Комплектні тиловий та підключені послідовно бокові вентилятори підключені до ARGB PWM концентратору на 6 пристроїв, залишаючи 4 вільних роз’єми для додаткових ARGB пристроїв.
Відгуки покупців про Корпус be quiet! Light Base 500 LX Black (BGW85) без БЖ