Корпус be quiet! Shadow Base 800 Black (BGW60) без БЖ
Артикул: 580407
Арт. 580407
Характеристики Корпус be quiet! Shadow Base 800 Black (BGW60) без БЖ
| Загальні дані | |
|---|---|
| Форм-фактор материнської плати: | EATX/ATX/MicroATX/Mini-ITX |
| Типорозмір: | Midi-Tower |
| Спосіб встановлення: | вертикальний |
| Особливості | |
| Підсвічування: | без підсвічування |
| Кількість встановлених вентиляторів: | 3 шт |
| Пиловий фільтр: | є |
| Наявність бокового вікна: | з бічним вікном |
| Роз'єми на передній панелі | |
| Розташування портів: | на верхній панелі |
| USB 3.х: | 2 |
| USB Type-C: | 1 |
| Аудіо роз'єми: | 2 |
| Відсіки та слоти | |
| Слоти карт розширення: | 7 |
| Кількість відсіків 2.5": | 4 |
| Кількість відсіків 3.5": | 2 |
| Встановлені вентилятори | |
| Встановлені вентилятори на передній панелі: | 1 х 140 мм |
| Встановлені вентилятори на верхній панелі: | 1 х 140 мм |
| Встановлені вентилятори на задній панелі: | 1 х 140 мм |
| Можливі місця під вентилятори | |
| Передня панель (опція): | 3 х 120 мм / 3 х 140 мм |
| Верхня панель (опція): | 3 х 120 мм / 3 х 140 мм |
| Задня панель (опція): | 1 х 120 мм / 1 х 140 мм |
| Нижня панель (опція): | 1 x 120 мм / 1 x 140 мм |
| Можливість встановлення водяного охолодження | |
| На передній панелі: | 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм / 420 мм |
| На верхній панелі: | 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм / 420 мм |
| На задній панелі: | 120 мм |
| Блок живлення | |
| Потужність блоку живлення: | без блоку живлення |
| Розташування блоку живлення: | нижнє |
| Додатково | |
| Максимальна довжина відеокарти: | 430 мм |
| Максимальна висота кулера CPU: | 180 мм |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | метал/пластик/скло |
| Вага: | 11.7 кг |
| Колір: | Black |
| Габарити | |
| Висота: | 522 мм |
| Ширина: | 247 мм |
| Глибина: | 550 мм |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Корпус be quiet! Shadow Base 800 Black (BGW60) без БЖ
МАКСИМАЛЬНА ПРОДУКТИВНІСТЬ ОХОЛОДЖЕННЯ
Висока інтенсивність повітряного потоку
Сітчасті фронтальна та верхня панелі з високою повітряною проникністю роблять Shadow Base 800 чудовим вибором для користувачів, що прагнуть максимальної продуктивності охолодження. Пиловий фільтр легко знімається для очищення.
ВЕНТИЛЯТОРИ PURE WINGS 3
Продуктивна, але тиха робота
Завдяки трьом вентиляторам Pure Wings 3 140mm PWM корпус Shadow Base 800 забезпечує потужний повітряний потік для охолодження найвибагливіших компонентів. Незважаючи на високу продуктивність, Pure Wings 3 працюють практично безшумно. Навіть на максимальній швидкості рівень шуму не перевищує 21.9dB(A).
РОЗМІР МАЄ ЗНАЧЕННЯ
Великий простір для радіаторів довжиною до 420мм
Завдяки великим розмірам Shadow Base 800 не обмежує вашу творчість при створенні ПК системи, підтримуючи встановлення радіаторів довжиною до 420мм, материнських плат E-ATX і найбільших відеокарт.
АКУРАТНИЙ ІНТЕР’ЄР
Професійна система кабелів
Незалежно від розмірів або кількості компонентів, встановлених у Shadow Base 800, ви зможете уникнути дратуючого безладу завдяки продуманій системі розміщення кабелів.
СУЧАСНІ ІНТЕРФЕЙСИ
Широкі можливості для підключення обладнання
На передній панелі розташований порт USB 3.2 Gen. 2 Type C, що дозволяє використовувати найновіше обладнання. Два роз’єми USB 3.2 доповнюють панель вводу-виводу та роблять її універсальним інтерфейсом для будь-якого типу обладнання.
ЗАГАРТОВАНЕ СКЛО БОКОВОЇ ПАНЕЛІ
Ідеальний огляд інтер’єру вашого ПК
Бокова панель із загартованого тонованого скла з пофарбованими в чорний колір крайками забезпечує чудовий огляд інтер’єру вашого ПК.
Висока інтенсивність повітряного потоку
Сітчасті фронтальна та верхня панелі з високою повітряною проникністю роблять Shadow Base 800 чудовим вибором для користувачів, що прагнуть максимальної продуктивності охолодження. Пиловий фільтр легко знімається для очищення.
ВЕНТИЛЯТОРИ PURE WINGS 3
Продуктивна, але тиха робота
Завдяки трьом вентиляторам Pure Wings 3 140mm PWM корпус Shadow Base 800 забезпечує потужний повітряний потік для охолодження найвибагливіших компонентів. Незважаючи на високу продуктивність, Pure Wings 3 працюють практично безшумно. Навіть на максимальній швидкості рівень шуму не перевищує 21.9dB(A).
РОЗМІР МАЄ ЗНАЧЕННЯ
Великий простір для радіаторів довжиною до 420мм
Завдяки великим розмірам Shadow Base 800 не обмежує вашу творчість при створенні ПК системи, підтримуючи встановлення радіаторів довжиною до 420мм, материнських плат E-ATX і найбільших відеокарт.
АКУРАТНИЙ ІНТЕР’ЄР
Професійна система кабелів
Незалежно від розмірів або кількості компонентів, встановлених у Shadow Base 800, ви зможете уникнути дратуючого безладу завдяки продуманій системі розміщення кабелів.
СУЧАСНІ ІНТЕРФЕЙСИ
Широкі можливості для підключення обладнання
На передній панелі розташований порт USB 3.2 Gen. 2 Type C, що дозволяє використовувати найновіше обладнання. Два роз’єми USB 3.2 доповнюють панель вводу-виводу та роблять її універсальним інтерфейсом для будь-якого типу обладнання.
ЗАГАРТОВАНЕ СКЛО БОКОВОЇ ПАНЕЛІ
Ідеальний огляд інтер’єру вашого ПК
Бокова панель із загартованого тонованого скла з пофарбованими в чорний колір крайками забезпечує чудовий огляд інтер’єру вашого ПК.
Відгуки покупців про Корпус be quiet! Shadow Base 800 Black (BGW60) без БЖ