Корпус DeepCool CL6600 White (R-CL6600-WHNNA0-G)
Артикул: 588300
Арт. 588300
Характеристики Корпус DeepCool CL6600 White (R-CL6600-WHNNA0-G)
| Загальні дані | |
|---|---|
| Форм-фактор материнської плати: | ATX/MicroATX/Mini-ITX |
| Типорозмір: | Midi-Tower |
| Спосіб встановлення: | вертикальний |
| Особливості | |
| Підсвічування: | ARGB-підсвічування |
| Кількість встановлених вентиляторів: | 2 шт |
| Пиловий фільтр: | є |
| Наявність бокового вікна: | з бічним вікном |
| Роз'єми на передній панелі | |
| Розташування портів: | на бічній панелі |
| USB 3.х: | 2 |
| USB Type-C: | 1 |
| Аудіо роз'єми: | 1 |
| Відсіки та слоти | |
| Слоти карт розширення: | 7 |
| Кількість відсіків 2.5": | 1 |
| Кількість відсіків 3.5": | 2 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5": | 1 |
| Встановлені вентилятори | |
| Встановлені вентилятори на нижній панелі: | 2 х 120 мм |
| Можливі місця під вентилятори | |
| Передня панель (опція): | 2 х 140 мм |
| Верхня панель (опція): | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Задня панель (опція): | 1 х 120 мм / 1 х 140 мм |
| Нижня панель (опція): | 2 х 120 мм |
| Можливість встановлення водяного охолодження | |
| На верхній панелі: | 120 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| На задній панелі: | 120 мм |
| Блок живлення | |
| Потужність блоку живлення: | без блоку живлення |
| Розташування блоку живлення: | нижнє |
| Додатково | |
| Максимальна довжина відеокарти: | 388 мм |
| Максимальна висота кулера CPU: | 175 мм |
| Максимальна довжина блока живлення: | 160 мм |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | метал/скло |
| Вага: | 11.82 кг |
| Колір: | White |
| Габарити | |
| Висота: | 534 мм |
| Ширина: | 235 мм |
| Глибина: | 458 мм |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Корпус DeepCool CL6600 White (R-CL6600-WHNNA0-G)
DeepCool CL6600 — це преміальний корпус з передвстановленою системою рідинного охолодження. CL6600 переосмислює дизайн корпусів для ери рідинного охолодження. Фізично розділяючи теплові зони та шляхи потоку повітря, він запобігає накопиченню тепла та перехресним перешкодам, яких не можна уникнути у звичайних компонуваннях. Він також оснащений вдосконаленим 360-міліметровим рідинним охолодженням та двома ARGB-вентиляторами, що забезпечує високу продуктивність та створює яскравий інтер’єр.
CL6600 забезпечує охолодження завдяки модульній роздільно-камерній компоновці. Радіатор розміщено в окремій зоні, створюючи окремі шляхи потоку повітря для компонентів, що генерують тепло, та дозволяючи всій системі працювати найкращим чином.
Піднята верхня камера переосмислює загальний силует, зберігаючи порядок у просторі. Вертикальні решітчасті планки спереду забезпечують природну вентиляцію та створюють візуальний ритм, а справжнє дерево додає органічного вигляду чистій, сучасній естетиці.
Попередньо встановлений 360-мм рідинний кулер ARGB. Удосконалений насос з регульованою швидкістю від 2500 до 3400 об/хв, що поєднує високу ефективність та тиху роботу. Потрійні високопродуктивні вентилятори FDB на радіаторі забезпечують стабільний та надійний повітряний потік. Конструкція DeepCool з короткими трубками забезпечує акуратний та візуально відкритий вигляд основної камери.
Два вентилятори зі зворотними лопатями FL12R SE ARGB розташовані внизу, щоб втягувати свіже повітря, не заважаючи вашій системі.
CL6600 забезпечує достатньо місця для високоякісних збірок, дозволяючи встановити відеокарти довжиною до 388 мм, високі повітряні кулери до 175 мм та стандартні блоки живлення ATX до 160 мм. Підтримка материнських плат із зворотним підключенням та семи слотів розширення спрощують майбутнє оновлення.
CL6600 забезпечує охолодження завдяки модульній роздільно-камерній компоновці. Радіатор розміщено в окремій зоні, створюючи окремі шляхи потоку повітря для компонентів, що генерують тепло, та дозволяючи всій системі працювати найкращим чином.
Піднята верхня камера переосмислює загальний силует, зберігаючи порядок у просторі. Вертикальні решітчасті планки спереду забезпечують природну вентиляцію та створюють візуальний ритм, а справжнє дерево додає органічного вигляду чистій, сучасній естетиці.
Попередньо встановлений 360-мм рідинний кулер ARGB. Удосконалений насос з регульованою швидкістю від 2500 до 3400 об/хв, що поєднує високу ефективність та тиху роботу. Потрійні високопродуктивні вентилятори FDB на радіаторі забезпечують стабільний та надійний повітряний потік. Конструкція DeepCool з короткими трубками забезпечує акуратний та візуально відкритий вигляд основної камери.
Два вентилятори зі зворотними лопатями FL12R SE ARGB розташовані внизу, щоб втягувати свіже повітря, не заважаючи вашій системі.
CL6600 забезпечує достатньо місця для високоякісних збірок, дозволяючи встановити відеокарти довжиною до 388 мм, високі повітряні кулери до 175 мм та стандартні блоки живлення ATX до 160 мм. Підтримка материнських плат із зворотним підключенням та семи слотів розширення спрощують майбутнє оновлення.
Відео
Відгуки покупців про Корпус DeepCool CL6600 White (R-CL6600-WHNNA0-G)