Корпус Frime MarkIII 2*3.0 без БЖ (MarkIII-U3-GLS-3RGBF-WP)
Артикул: 414825
Арт. 414825
Характеристики Корпус Frime MarkIII 2*3.0 без БЖ (MarkIII-U3-GLS-3RGBF-WP)
| Загальні дані | |
|---|---|
| Форм-фактор материнської плати: | ATX/MicroATX/ITX |
| Типорозмір: | Midi-Tower |
| Спосіб встановлення: | вертикальний |
| Особливості | |
| Підсвічування: | RGB-підсвічування |
| Кількість встановлених вентиляторів: | 3 шт |
| Наявність бокового вікна: | з бічним вікном |
| Роз'єми на передній панелі | |
| Розташування портів: | на передній панелі вгорі |
| USB 2.0: | 2 |
| USB 3.х: | 2 |
| Аудіо роз'єми: | 2 |
| Відсіки та слоти | |
| Слоти карт розширення: | 7 |
| Кількість відсіків 2.5": | 3 |
| Кількість відсіків 3.5": | 3 |
| Встановлені вентилятори | |
| Встановлені вентилятори на передній панелі: | 3 х 120 мм |
| Встановлені вентилятори на задній панелі: | 1 х 120 мм |
| Можливі місця під вентилятори | |
| Передня панель (опція): | 3 х 120 мм |
| Верхня панель (опція): | 2 х 120 мм |
| Задня панель (опція): | 1 х 120 мм |
| Блок живлення | |
| Потужність блоку живлення: | без блоку живлення |
| Розташування блоку живлення: | нижнє |
| Додатково | |
| Максимальна довжина відеокарти: | 360 мм |
| Максимальна висота кулера CPU: | 175 мм |
| Фізичні характеристики | |
| Товщина металу: | 0.6 мм |
| Матеріал корпусу: | метал/скло |
| Вага: | 6.3 кг |
| Колір: | Black |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Корпус Frime MarkIII 2*3.0 без БЖ (MarkIII-U3-GLS-3RGBF-WP)
Суворий або яскравий? З корпусом Frime MarkIII Ви ніколи не зіткнетеся з подібною проблемою. Вибирайте відповідний варіант підсвічування і насолоджуйтеся відмінною функціональністю в стильному і яскравому корпусі! Сувора глуха передня панель врівноважується прозорими бічною і верхньою панелями, через які будуть чудово проглядатися всі внутрішні елементи з підсвічуванням. Оригінальності додає нахильне розташування передньої панелі корпусу, яка до того ж оснащена сітчастими елементами, що поліпшують процес охолодження.
Корпус Frime MarkIII повноформатний, а це значить, що на його базі Ви зможете зібрати оптимальну конфігурацію незалежно від поставлених завдань - кількості відсіків для внутрішнього розміщення більш ніж достатньо. При цьому на передній панелі розташовані відразу кілька USB портів, в тому числі USB 3.0, а значить, можна підключити будь-які додаткові зовнішні пристрої. Також з передньої панелі можна керувати RGB LED вентиляторами, що входять в комплект - міняти режими підсвічування, а також швидкість обертання для оптимального охолодження всієї системи. Frime MarkIII - стильна і яскрава функціональність з запасом для розширення!
Корпус Frime MarkIII повноформатний, а це значить, що на його базі Ви зможете зібрати оптимальну конфігурацію незалежно від поставлених завдань - кількості відсіків для внутрішнього розміщення більш ніж достатньо. При цьому на передній панелі розташовані відразу кілька USB портів, в тому числі USB 3.0, а значить, можна підключити будь-які додаткові зовнішні пристрої. Також з передньої панелі можна керувати RGB LED вентиляторами, що входять в комплект - міняти режими підсвічування, а також швидкість обертання для оптимального охолодження всієї системи. Frime MarkIII - стильна і яскрава функціональність з запасом для розширення!
Відгуки покупців про Корпус Frime MarkIII 2*3.0 без БЖ (MarkIII-U3-GLS-3RGBF-WP)
Хіти продажівДивитися все