Корпус Lian Li O11 Dynamic Mini V2 Flow White (G99.O11DMIV2FW.00) без БЖ
Артикул: 573404
Арт. 573404
Характеристики Корпус Lian Li O11 Dynamic Mini V2 Flow White (G99.O11DMIV2FW.00) без БЖ
| Загальні дані | |
|---|---|
| Форм-фактор материнської плати: | ATX/MicroATX/Mini-ITX |
| Типорозмір: | Midi-Tower |
| Спосіб встановлення: | вертикальний |
| Особливості | |
| Підсвічування: | без підсвічування |
| Кількість встановлених вентиляторів: | 5 шт |
| Сітка (Mesh): | є |
| Пиловий фільтр: | є |
| Наявність бокового вікна: | з бічним вікном |
| Роз'єми на передній панелі | |
| Розташування портів: | на передній панелі внизу |
| USB 3.х: | 2 |
| USB Type-C: | 1 |
| Аудіо роз'єми: | 1 |
| Відсіки та слоти | |
| Слоти карт розширення: | 5 |
| Кількість відсіків 2.5": | 2 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5": | 2 |
| Встановлені вентилятори | |
| Встановлені вентилятори на бічній панелі: | 2 х 120 мм |
| Встановлені вентилятори на нижній панелі: | 3 х 120 мм |
| Можливі місця під вентилятори | |
| Верхня панель (опція): | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Задня панель (опція): | 1 х 120 мм |
| Нижня панель (опція): | 3 х 120 мм |
| Бічна панель (опція): | 2 x 120 мм |
| Можливість встановлення водяного охолодження | |
| На верхній панелі: | 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| На бічній панелі: | 240 мм |
| Блок живлення | |
| Потужність блоку живлення: | без блоку живлення |
| Розташування блоку живлення: | верхнє |
| Додатково | |
| Максимальна довжина відеокарти: | 400 мм |
| Максимальна висота кулера CPU: | 160 мм |
| Максимальна довжина блока живлення: | 200 мм |
| Підтримка BTF (Back-Connect): | з підтримкою BTF |
| Фізичні характеристики | |
| Товщина металу: | 2.0 мм |
| Матеріал корпусу: | метал/скло |
| Колір: | White |
| Габарити | |
| Висота: | 392 мм |
| Ширина: | 273 мм |
| Глибина: | 424 мм |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Корпус Lian Li O11 Dynamic Mini V2 Flow White (G99.O11DMIV2FW.00) без БЖ
Корпус Lian-Li O11 Dynamic Mini V2 Flow поєднує компактний розмір із розширеною підтримкою апаратного забезпечення. Безрамкові панелі з загартованого скла на передній і бічній сторонах забезпечують чистий огляд внутрішнього простору. Основа корпусу нахилена на 10°, що покращує потік повітря до відеокарти та додає естетичної привабливості.
Корпус підтримує материнські плати форматів ATX, Micro-ATX, Mini-ITX, а також ATX Back-Connect для охайного керування кабелями. Він сумісний із відеокартами довжиною до 400 мм, процесорними кулерами висотою до 160 мм і блоками живлення ATX довжиною до 200 мм. Корпус дозволяє встановити радіатор до 360 мм у верхній частині, до 240 мм збоку та до дев’яти 120-мм вентиляторів.
У версії Flow встановлено п’ять вентиляторів із реверсивними лопатями: три знизу та два збоку, що забезпечують потужний і тихий повітряний потік. Тестування показало, що за однакового рівня шуму O11D Mini V2 Flow забезпечує на 3,1°C кращу температуру відеокарти порівняно з LANCOOL 207, що становить приблизно 6% покращення охолодження GPU.
Корпус оснащений регульованими стійками для материнської плати, що дозволяють змінювати положення Micro-ATX для сумісності з радіаторами 280 мм, 360 мм або товстішими 240 мм. Знімний верхній кронштейн для вентиляторів або радіаторів спрощує встановлення та прокладання кабелів, а вбудовані сітчасті фільтри на верхній і правій панелях забезпечують захист від пилу без додаткового монтажу. Нижній пиловий фільтр легко знімається для очищення.
Модуль введення-виведення можна розмістити зверху або знизу для гнучкості в компонуванні. Переміщення нижнього модуля введення-виведення наверх і знімна нижня кришка покращують приплив повітря знизу та полегшують транспортування. Корпус містить регульований вертикальний кронштейн для відеокарти та вбудований кронштейн для 24-пінового кабелю живлення, що забезпечує надійну фіксацію та охайний вигляд.
Корпус підтримує материнські плати форматів ATX, Micro-ATX, Mini-ITX, а також ATX Back-Connect для охайного керування кабелями. Він сумісний із відеокартами довжиною до 400 мм, процесорними кулерами висотою до 160 мм і блоками живлення ATX довжиною до 200 мм. Корпус дозволяє встановити радіатор до 360 мм у верхній частині, до 240 мм збоку та до дев’яти 120-мм вентиляторів.
У версії Flow встановлено п’ять вентиляторів із реверсивними лопатями: три знизу та два збоку, що забезпечують потужний і тихий повітряний потік. Тестування показало, що за однакового рівня шуму O11D Mini V2 Flow забезпечує на 3,1°C кращу температуру відеокарти порівняно з LANCOOL 207, що становить приблизно 6% покращення охолодження GPU.
Корпус оснащений регульованими стійками для материнської плати, що дозволяють змінювати положення Micro-ATX для сумісності з радіаторами 280 мм, 360 мм або товстішими 240 мм. Знімний верхній кронштейн для вентиляторів або радіаторів спрощує встановлення та прокладання кабелів, а вбудовані сітчасті фільтри на верхній і правій панелях забезпечують захист від пилу без додаткового монтажу. Нижній пиловий фільтр легко знімається для очищення.
Модуль введення-виведення можна розмістити зверху або знизу для гнучкості в компонуванні. Переміщення нижнього модуля введення-виведення наверх і знімна нижня кришка покращують приплив повітря знизу та полегшують транспортування. Корпус містить регульований вертикальний кронштейн для відеокарти та вбудований кронштейн для 24-пінового кабелю живлення, що забезпечує надійну фіксацію та охайний вигляд.
Відгуки покупців про Корпус Lian Li O11 Dynamic Mini V2 Flow White (G99.O11DMIV2FW.00) без БЖ