Корпус 1stPlayer WD1-BK-3F1 Black
Артикул: 587800
Арт. 587800
Акція! Весняний розпал цін! Застосуй промокод HRUSH15 та отримай додаткову знижку 15% від вказаної ціни!
Період акції: з 04.05.2026 по 17.05.2026Усі товари акції
Характеристики Корпус 1stPlayer WD1-BK-3F1 Black
| Загальні дані | |
|---|---|
| Форм-фактор материнської плати: | MicroATX/Mini-ITX |
| Типорозмір: | Mini-Tower |
| Спосіб встановлення: | вертикальний |
| Особливості | |
| Підсвічування: | RGB-підсвічування |
| Кількість встановлених вентиляторів: | 3 шт |
| Сітка (Mesh): | є |
| Наявність бокового вікна: | без бічного вікна |
| Роз'єми на передній панелі | |
| Розташування портів: | на верхній панелі |
| USB 2.0: | 1 |
| USB 3.х: | 1 |
| Аудіо роз'єми: | 1 |
| Відсіки та слоти | |
| Слоти карт розширення: | 4 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5": | 1 |
| Встановлені вентилятори | |
| Встановлені вентилятори на передній панелі: | 2 х 120 мм |
| Встановлені вентилятори на задній панелі: | 1 х 120 мм |
| Можливі місця під вентилятори | |
| Передня панель (опція): | 2 х 120 мм |
| Задня панель (опція): | 1 х 120 мм |
| Блок живлення | |
| Потужність блоку живлення: | без блоку живлення |
| Розташування блоку живлення: | верхнє |
| Додатково | |
| Максимальна довжина відеокарти: | 270 мм |
| Максимальна висота кулера CPU: | 150 мм |
| Максимальна довжина блока живлення: | 160 мм |
| Фізичні характеристики | |
| Товщина металу: | 0.8 мм |
| Матеріал корпусу: | метал/пластик |
| Колір: | Black |
| Габарити | |
| Висота: | 359 мм |
| Ширина: | 180 мм |
| Глибина: | 311 мм |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Корпус 1stPlayer WD1-BK-3F1 Black
1stPlayer WD1 — це не просто корпус, а стильний елемент інтер’єру. Головною особливістю моделі є елегантні вставки з текстурою дерева на передній панелі, що виділяють його на фоні типових ігрових рішень. Це ідеальний вибір для тих, хто шукає компактний корпус із "крафтовим" дизайном для дому чи офісу.
Поєднання металевої сітки та декоративних панелей з деревною текстурою створює преміальний вигляд у стилі "скандинавський мінімалізм".
Передня панель повністю перфорована, що разом із трьома попередньо встановленими вентиляторами забезпечує відмінне охолодження навіть у закритому просторі.
Попри ультракомпактні розміри, корпус вміщує відеокарти довжиною до 270 мм та процесорні кулери висотою до 150 мм.
Поєднання металевої сітки та декоративних панелей з деревною текстурою створює преміальний вигляд у стилі "скандинавський мінімалізм".
Передня панель повністю перфорована, що разом із трьома попередньо встановленими вентиляторами забезпечує відмінне охолодження навіть у закритому просторі.
Попри ультракомпактні розміри, корпус вміщує відеокарти довжиною до 270 мм та процесорні кулери висотою до 150 мм.
Відгуки покупців про Корпус 1stPlayer WD1-BK-3F1 Black