Корпус be quiet! Pure Base 501 Black (BG073) без БЖ
Артикул: 580395
Арт. 580395
Характеристики Корпус be quiet! Pure Base 501 Black (BG073) без БЖ
| Загальні дані | |
|---|---|
| Форм-фактор материнської плати: | ATX/MicroATX/Mini-ITX |
| Типорозмір: | Midi-Tower |
| Спосіб встановлення: | вертикальний |
| Особливості | |
| Підсвічування: | без підсвічування |
| Кількість встановлених вентиляторів: | 2 шт |
| Пиловий фільтр: | є |
| Наявність бокового вікна: | без бічного вікна |
| Роз'єми на передній панелі | |
| Розташування портів: | на верхній панелі |
| USB 3.х: | 2 |
| USB Type-C: | 1 |
| Аудіо роз'єми: | 1 |
| Відсіки та слоти | |
| Слоти карт розширення: | 7 |
| Кількість відсіків 2.5": | 5 |
| Кількість відсіків 3.5": | 2 |
| Встановлені вентилятори | |
| Встановлені вентилятори на передній панелі: | 1 х 140 мм |
| Встановлені вентилятори на задній панелі: | 1 х 140 мм |
| Можливі місця під вентилятори | |
| Передня панель (опція): | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Верхня панель (опція): | 2 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Задня панель (опція): | 1 х 120 мм / 1 х 140 мм |
| Можливість встановлення водяного охолодження | |
| На передній панелі: | 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| На верхній панелі: | 120 мм / 240 мм |
| На задній панелі: | 120 мм / 140 мм |
| Блок живлення | |
| Потужність блоку живлення: | без блоку живлення |
| Розташування блоку живлення: | нижнє |
| Додатково | |
| Максимальна довжина відеокарти: | 368 мм |
| Максимальна висота кулера CPU: | 178 мм |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | метал/пластик |
| Вага: | 6.7 кг |
| Колір: | Black |
| Габарити | |
| Висота: | 450 мм |
| Ширина: | 231 мм |
| Глибина: | 463 мм |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Корпус be quiet! Pure Base 501 Black (BG073) без БЖ
НІЧОГО ЗАЙВОГО
Класичний зовнішній вигляд
Pure Base 501 є еталоном стриманості та функціональності, що призначений для користувачів, які цінують класичний дизайн.
ІДЕАЛЬНІ КОРПУСНІ ВЕНТИЛЯТОРИ
Оптимізовані для інтенсивного притоку повітря
Оптимізовані для максимального повітряного потоку Pure Wings 3 140mm PWM є ідеальним вибором для Pure Base 501. Його 7 лопатей спеціальної форми не тільки зменшують турбулентність потоку, але й забезпечують високу продуктивність охолодження, необхідну для потужних конфігурацій.
БІЛЬШЕ, НІЖ ЗДАЄТЬСЯ НА ПЕРШИЙ ПОГЛЯД
Вражаючий простір для high-end компонентів
Незважаючи на компактні розміри, Pure Base 501 забезпечує достатньо місця для high-end відеокарт і габаритних кулерів. У фронтальній частині можна установити три вентилятори або радіатор до 360mm, в той час як у верхній частині помістяться до 2 вентиляторів або радіатор 240mm.
VGA ВЕРТИКАЛЬНО!
З поворотними слотами PCIe
Слоти PCIe Pure Base 501 можна повертати на 90° для вертикальної установки навіть широких high-end відеокарт. Відстань ідеально підходить для опціонального be quiet! Riser Cable, спінена основа якого запобігає провисанню відеокарт у вертикальній орієнтації.
АКУРАТНИЙ ІНТЕР’ЄР
Продумане розміщення кабелів
З огляду на компактні розміри, у корпусі Pure Base 501 внутрішній простір використовується оптимально. Продумана система розміщення кабелів забезпечує зручність та легкість користування корпусом.
СУЧАСНІ ІНТЕРФЕЙСИ
Широкі можливості для підключення обладнання
Роз’єм USB 3.2 Gen. 2 Type C та два роз’єми USB 3.2 (Type A) на фронтальній панелі вводу-виводу для будь-якого типу обладнання.
Класичний зовнішній вигляд
Pure Base 501 є еталоном стриманості та функціональності, що призначений для користувачів, які цінують класичний дизайн.
ІДЕАЛЬНІ КОРПУСНІ ВЕНТИЛЯТОРИ
Оптимізовані для інтенсивного притоку повітря
Оптимізовані для максимального повітряного потоку Pure Wings 3 140mm PWM є ідеальним вибором для Pure Base 501. Його 7 лопатей спеціальної форми не тільки зменшують турбулентність потоку, але й забезпечують високу продуктивність охолодження, необхідну для потужних конфігурацій.
БІЛЬШЕ, НІЖ ЗДАЄТЬСЯ НА ПЕРШИЙ ПОГЛЯД
Вражаючий простір для high-end компонентів
Незважаючи на компактні розміри, Pure Base 501 забезпечує достатньо місця для high-end відеокарт і габаритних кулерів. У фронтальній частині можна установити три вентилятори або радіатор до 360mm, в той час як у верхній частині помістяться до 2 вентиляторів або радіатор 240mm.
VGA ВЕРТИКАЛЬНО!
З поворотними слотами PCIe
Слоти PCIe Pure Base 501 можна повертати на 90° для вертикальної установки навіть широких high-end відеокарт. Відстань ідеально підходить для опціонального be quiet! Riser Cable, спінена основа якого запобігає провисанню відеокарт у вертикальній орієнтації.
АКУРАТНИЙ ІНТЕР’ЄР
Продумане розміщення кабелів
З огляду на компактні розміри, у корпусі Pure Base 501 внутрішній простір використовується оптимально. Продумана система розміщення кабелів забезпечує зручність та легкість користування корпусом.
СУЧАСНІ ІНТЕРФЕЙСИ
Широкі можливості для підключення обладнання
Роз’єм USB 3.2 Gen. 2 Type C та два роз’єми USB 3.2 (Type A) на фронтальній панелі вводу-виводу для будь-якого типу обладнання.
Відгуки покупців про Корпус be quiet! Pure Base 501 Black (BG073) без БЖ