Корпус CaseCom M300-90 Black 90W
Артикул: 604079
Арт. 604079
Характеристики Корпус CaseCom M300-90 Black 90W
| Загальні дані | |
|---|---|
| Форм-фактор материнської плати: | Mini-ITX |
| Типорозмір: | Slim DeskTop |
| Спосіб встановлення: | універсальний |
| Особливості | |
| Підсвічування: | без підсвічування |
| Кількість встановлених вентиляторів: | не встановлено |
| Наявність бокового вікна: | без бічного вікна |
| Роз'єми на передній панелі | |
| Розташування портів: | на передній панелі посередені |
| USB 3.х: | 2 |
| Аудіо роз'єми: | 2 |
| Відсіки та слоти | |
| Кількість відсіків 2.5": | 1 |
| Блок живлення | |
| Потужність блоку живлення: | 90 Вт |
| Розташування блоку живлення: | зовнішнє |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | метал |
| Вага: | 1.52 кг |
| Колір: | Black |
| Габарити | |
| Висота: | 200 мм |
| Ширина: | 55 мм |
| Глибина: | 200 мм |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Корпус CaseCom M300-90 Black 90W
CaseCom M300-90 — це ультракомпактний корпус, створений для користувачів, які цінують кожен квадратний сантиметр робочого простору.
Це класичне рішення для створення офісного неттопа або домашнього медіацентра (HTPC).
Корпус неймовірно тонкий. Його можна розмістити як горизонтально на столі, так і вертикально за допомогою спеціальної підставки, що йде в комплекті.
Через малий об`єм корпус має перфоровані отвори на боковій панелі для пасивної вентиляції. Внутрішнього простору для масивних кулерів немає — підійдуть лише низькопрофільні рішення (Low Profile).
Це класичне рішення для створення офісного неттопа або домашнього медіацентра (HTPC).
Корпус неймовірно тонкий. Його можна розмістити як горизонтально на столі, так і вертикально за допомогою спеціальної підставки, що йде в комплекті.
Через малий об`єм корпус має перфоровані отвори на боковій панелі для пасивної вентиляції. Внутрішнього простору для масивних кулерів немає — підійдуть лише низькопрофільні рішення (Low Profile).
Відгуки покупців про Корпус CaseCom M300-90 Black 90W
Хіти продажівДивитися все