Корпус DeepCool CG530 4F Black (R-CG530-BKADA4-G-1) без БЖ
Період акції: з 04.05.2026 по 17.05.2026Усі товари акції
| Загальні дані | |
|---|---|
| Форм-фактор материнської плати: | ATX/MicroATX/ITX |
| Типорозмір: | Midi-Tower |
| Спосіб встановлення: | вертикальний |
| Особливості | |
| Підсвічування: | ARGB-підсвічування |
| Кількість встановлених вентиляторів: | 4 шт |
| Сітка (Mesh): | є |
| Пиловий фільтр: | є |
| Наявність бокового вікна: | з бічним вікном |
| Роз'єми на передній панелі | |
| Розташування портів: | на верхній панелі |
| USB 2.0: | 1 |
| USB 3.х: | 2 |
| Аудіо роз'єми: | 1 |
| Відсіки та слоти | |
| Слоти карт розширення: | 7 |
| Кількість відсіків 2.5": | 3 |
| Кількість відсіків 3.5": | 2 |
| Встановлені вентилятори | |
| Встановлені вентилятори на задній панелі: | 1 х 120 мм |
| Встановлені вентилятори на бічній панелі: | 3 x 120 мм |
| Можливі місця під вентилятори | |
| Верхня панель (опція): | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Задня панель (опція): | 1 х 120 мм |
| Нижня панель (опція): | 3 х 120 мм |
| Бічна панель (опція): | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Можливість встановлення водяного охолодження | |
| На верхній панелі: | 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| На бічній панелі: | 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм |
| На нижній панелі: | 120 мм / 240 мм / 360 мм |
| Блок живлення | |
| Потужність блоку живлення: | без блоку живлення |
| Розташування блоку живлення: | нижнє |
| Додатково | |
| Максимальна довжина відеокарти: | 410 мм |
| Максимальна висота кулера CPU: | 160 мм |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | метал/акрил/скло |
| Вага: | 7.1 кг |
| Колір: | Black |
Відгуки покупців про Корпус DeepCool CG530 4F Black (R-CG530-BKADA4-G-1) без БЖ
Придбав пару тижнів тому по чудовій знижці, корпус супер! Є хаб, багато місця але зроблений так що компактний, rtx3080 і материнка формату АТХ влізла без проблем, корпусні вентилятори працюют дуже тихо, місця під водянку вистачає, під її вагою метал не прогнувся, в наявності 2 пильових фільтра (верх та низ), не вистачає правда бокового для трьох куллерів, але то таке. Під кабель менеджмент місця достатньо, рекомендую!
Дякую магазину, оперативно зі мною зв'язались та швидко відправили, товаром та магазином задоволений!
Дуже задоволений покупкою, корпус виявився красивим і якісним, пакування гарне, доставка швидка, жодного дефекту не знайшов. В комплекті 4 корпусні АRGB вентилятори, 3 з яких реверсивні, працюють на вдув повітря в середину корпусу та один ззаду на видув. Є хаб до якого підключені всі вентилятори і набір гвинтів для кріплення материнки та жорстких дисків, є також стяжки для створення укладки і фіксації кабель менеджменту. За таку ціну (зі знижкою) на мою думку дуже гарний варіант. Але є і маленький мінус, хотів докупити окремо ще додаткові вентилятори, такі самі, як у комплекті но нажаль їх немає в продажу, тому хто буде купляти такий корпус треба подумати чи брати такої комплектації, чи може взяти без комплектних вентиляторів, а потім вже окремо купити бажану кількість вентиляторів іншої фірми. Дякую магазину за якісний товар.
Як завжди дуже швидка доставка,гарне пакування та висока якість корпусу за свої гроші.
Дякую вам