Корпус DeepCool CG530 4F Black (R-CG530-BKADA4-G-1) без БП
Период акции: с 04.05.2026 по 17.05.2026Все товары акции
| Общие данные | |
|---|---|
| Форм-фактор материнской платы: | ATX/MicroATX/ITX |
| Типоразмер: | Midi-Tower |
| Способ установки: | вертикальный |
| Особенности | |
| Подсветка: | ARGB-подсветка |
| Количество установленных вентиляторов: | 4 шт |
| Сетка (Mesh): | есть |
| Пылевой фильтр: | есть |
| Наличие бокового окна: | с боковым окном |
| Разъемы на передней панели | |
| Расположение портов: | на верхней панели |
| USB 2.0: | 1 |
| USB 3.х: | 2 |
| Аудио разъемы: | 1 |
| Отсеки и слоты | |
| Слоты карт расширения: | 7 |
| Количество отсеков 2.5": | 3 |
| Количество отсеков 3.5": | 2 |
| Установленные вентиляторы | |
| Установленные вентиляторы на задней панели: | 1 х 120 мм |
| Установленные вентиляторы на боковой панели: | 3 x 120 мм |
| Возможные места под вентиляторы | |
| Верхняя панель (опция): | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Задняя панель (опция): | 1 х 120 мм |
| Нижняя панель (опция): | 3 х 120 мм |
| Боковая панель (опция): | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Возможность установки системы водяного охлаждения | |
| На верхней панели: | 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| На боковой панели: | 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм |
| На нижней панели: | 120 мм / 240 мм / 360 мм |
| Блок питания | |
| Мощность блока питания: | без блока питания |
| Расположение блока питания: | нижнее |
| Дополнительно | |
| Максимальная длина видеокарты: | 410 мм |
| Максимальная высота кулера CPU: | 160 мм |
| Физические характеристики | |
| Материал корпуса: | металл/акрил/стекло |
| Вес: | 7.1 кг |
| Цвет: | Black |
Отзывы покупателей о Корпус DeepCool CG530 4F Black (R-CG530-BKADA4-G-1) без БП
Придбав пару тижнів тому по чудовій знижці, корпус супер! Є хаб, багато місця але зроблений так що компактний, rtx3080 і материнка формату АТХ влізла без проблем, корпусні вентилятори працюют дуже тихо, місця під водянку вистачає, під її вагою метал не прогнувся, в наявності 2 пильових фільтра (верх та низ), не вистачає правда бокового для трьох куллерів, але то таке. Під кабель менеджмент місця достатньо, рекомендую!
Дякую магазину, оперативно зі мною зв'язались та швидко відправили, товаром та магазином задоволений!
Дуже задоволений покупкою, корпус виявився красивим і якісним, пакування гарне, доставка швидка, жодного дефекту не знайшов. В комплекті 4 корпусні АRGB вентилятори, 3 з яких реверсивні, працюють на вдув повітря в середину корпусу та один ззаду на видув. Є хаб до якого підключені всі вентилятори і набір гвинтів для кріплення материнки та жорстких дисків, є також стяжки для створення укладки і фіксації кабель менеджменту. За таку ціну (зі знижкою) на мою думку дуже гарний варіант. Але є і маленький мінус, хотів докупити окремо ще додаткові вентилятори, такі самі, як у комплекті но нажаль їх немає в продажу, тому хто буде купляти такий корпус треба подумати чи брати такої комплектації, чи може взяти без комплектних вентиляторів, а потім вже окремо купити бажану кількість вентиляторів іншої фірми. Дякую магазину за якісний товар.
Як завжди дуже швидка доставка,гарне пакування та висока якість корпусу за свої гроші.
Дякую вам