Акумуляторна батарея FrimeCom 12V 5AH (GS1250) AGM
Артикул: 355061
Арт. 355061
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 21.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип АКБ - AGM
/ Ємність батареї - 5 А·г
/ Номінальна напруга - 12 В
/ Матеріал корпуса - пластик
/ Вага - 1.45 кг
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Акумуляторна батарея FrimeCom 12V 5AH (GS1250) AGM
| Тип | |
|---|---|
| Тип АКБ: | AGM |
| Основнi характеристики | |
| Ємність батареї: | 5 А·г |
| Номінальна напруга: | 12 В |
| Номінальна робоча температура: | 25°C |
| Робочий діапазон температур: | від -15°C до +40°C |
| Особливості | |
| Матеріал корпуса: | пластик |
| Наявність дисплея: | без дисплея |
| Фізичні параметри | |
| Довжина: | 108 мм |
| Ширина: | 70 мм |
| Висота: | 93 мм |
| Вага: | 1.45 кг |
| Колір: | чорний |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Акумуляторна батарея FrimeCom 12V 5AH (GS1250) AGM
Акумуляторна батарея FrimeCom GS1250
Необслуговувана свинцево-кислотна батарея
Технологія AGM
Зарядка постійною напругою при 25 ° С
Необслуговувана свинцево-кислотна батарея
Технологія AGM
Зарядка постійною напругою при 25 ° С
Відгуки покупців про Акумуляторна батарея FrimeCom 12V 5AH (GS1250) AGM
Олександр
01.12.2025
Все добре, ціни актуальні, відправили в день замовлення.
Олександр
28.11.2025
Батарея працює нормально. Навантаження 11 Вт, чотири години через дбж тримає спокійно. Подивимось скільки зможе проробити.