Акумуляторна батарея Full Energy FEP-121 12V 1.2AH (FEP-121) AGM
Артикул: 353968
Арт. 353968
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 21.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип АКБ - AGM
/ Ємність батареї - 1.2 А·г
/ Номінальна напруга - 12 В
/ Матеріал корпуса - пластик
/ Вага - 0.59 кг
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Акумуляторна батарея Full Energy FEP-121 12V 1.2AH (FEP-121) AGM
| Тип | |
|---|---|
| Тип АКБ: | AGM |
| Основнi характеристики | |
| Ємність батареї: | 1.2 А·г |
| Номінальна напруга: | 12 В |
| Максимальний струм заряду: | 0.36 А |
| Номінальна робоча температура: | 25°C |
| Особливості | |
| Матеріал корпуса: | пластик |
| Наявність дисплея: | без дисплея |
| Фізичні параметри | |
| Довжина: | 95 мм |
| Ширина: | 51 мм |
| Висота: | 42 мм |
| Вага: | 0.59 кг |
| Колір: | чорний |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Акумуляторна батарея Full Energy FEP-121 12V 1.2AH (FEP-121) AGM
Свинцево-кислотний Акумулятор FEP-121 виконаний в герметичному корпусі та проведений за технологією AGM (Absorbent Glass Mat). Дана технологія передбачає використання не рідкого, а абсорбованого електроліту. Безпечний для використання в житлових приміщеннях, через те, що AGM акумулятор практично не виділяє шкідливих або небезпечних газів і не вимагає обслуговування протягом всього терміну служби.
Відгуки покупців про Акумуляторна батарея Full Energy FEP-121 12V 1.2AH (FEP-121) AGM