Акумуляторна батарея LogicPower 12V 100AH (LPM-MG 12 - 100 AH) AGM мультигель
Артикул: 261481
Арт. 261481
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 13.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип АКБ - AGM мультигель
/ Ємність батареї - 100 А·г
/ Номінальна напруга - 12 В
/ Тип клем - T11
/ Матеріал корпуса - пластик
/ Вага - 29.5 кг
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Акумуляторна батарея LogicPower 12V 100AH (LPM-MG 12 - 100 AH) AGM мультигель
| Тип | |
|---|---|
| Тип АКБ: | AGM мультигель |
| Основнi характеристики | |
| Ємність батареї: | 100 А·г |
| Номінальна напруга: | 12 В |
| Максимальний струм заряду: | 20 А |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік: | 36 % |
| Номінальна робоча температура: | 25°C |
| Робочий діапазон температур: | від -20°C до +50°C |
| Тип клем: | T11 |
| Особливості | |
| Матеріал корпуса: | пластик |
| Наявність дисплея: | без дисплея |
| Фізичні параметри | |
| Довжина: | 326.5 мм |
| Ширина: | 171 мм |
| Висота: | 213 мм |
| Вага: | 29.5 кг |
| Колір: | сірий |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Акумуляторна батарея LogicPower 12V 100AH (LPM-MG 12 - 100 AH) AGM мультигель
Мультигелевий АКБ LPM-MG 12 - 100 AH - це безпечне і універсальний пристрій, головне завдання якого, це забезпечення необхідним ;живленням різноманітних пристроїв і техніки. Головною особливістю моделі мультигелевий акумулятора LPM-MG 12 - 100 AH є те, що електроліт має більш густу консистенцію, ніж в кислотних акумуляторах, а безпосередньо корпус АКБ герметичний, завдяки чому повністю виключається розлив рідини. Крім цього, представлена модель має привабливими характеристики і зможе виконати всі поставлені завдання - забезпечення техніки безперебійним харчуванням. Основні технічні характеристики мультигелевий акумулятора LPM-MG 12 - 100 AH: - Тип АКБ: мультигелевий (AGM мультігель) - Номінальна напруга: 12V - Ємність акумулятора: 100 Ah - Температура зберігання: -20 ° С - + 50 ° С - Робоча температура: + 25 ° С +/- 5 ° С - ресурс (циклів): 800 До основних переваг вироби можна віднести: достатній ресурс циклів - заряд / розряд, абсолютну безпеку і тривалий термін служби.
Відгуки покупців про Акумуляторна батарея LogicPower 12V 100AH (LPM-MG 12 - 100 AH) AGM мультигель
Анатолій
28.09.2024
Аккумулятори прийшли за два дні, нормальні.
Буду підключати пізніше.