Акумуляторна батарея LogicPower 12V 120AH (LPM-GL 12 - 120 AH) GEL
Артикул: 261497
Арт. 261497
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 13.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип АКБ - GEL
/ Ємність батареї - 120 А·г
/ Номінальна напруга - 12 В
/ Тип клем - T11
/ Матеріал корпуса - пластик
/ Вага - 32.76 кг
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Акумуляторна батарея LogicPower 12V 120AH (LPM-GL 12 - 120 AH) GEL
| Тип | |
|---|---|
| Тип АКБ: | GEL |
| Основнi характеристики | |
| Ємність батареї: | 120 А·г |
| Номінальна напруга: | 12 В |
| Максимальний струм заряду: | 24 А |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік: | 36 % |
| Номінальна робоча температура: | 25°C |
| Робочий діапазон температур: | від -5°C до +25°C |
| Тип клем: | T11 |
| Особливості | |
| Матеріал корпуса: | пластик |
| Наявність дисплея: | без дисплея |
| Фізичні параметри | |
| Довжина: | 174 мм |
| Ширина: | 172 мм |
| Висота: | 233 мм |
| Вага: | 32.76 кг |
| Колір: | сірий |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Акумуляторна батарея LogicPower 12V 120AH (LPM-GL 12 - 120 AH) GEL
Гелевий акумулятор LPM-GL 12 - 120 AH від компанії «LogicPower» є сучасним і надійним в експлуатації виробом, який вирізняється винятковими якісними і технічними характеристиками.
Представлений акумулятор - це відмінний зразок пристрою, який виконано за допомогою інноваційних технологій (GEL), завдяки чому АКБ даного типу зможе прослужити тривалий термін.
До переваг гелевого акумулятора LPM-GL 12 - 120 AH можна віднести те, що в порівнянні з іншими типами АКБ його ємність набагато менше і не залежить від низьких температур. Даний акумулятор має більш тривалий термін експлуатації, велика кількість циклів - заряд / розряд і можливість установки навіть в житлових приміщеннях.
Представлений акумулятор - це відмінний зразок пристрою, який виконано за допомогою інноваційних технологій (GEL), завдяки чому АКБ даного типу зможе прослужити тривалий термін.
До переваг гелевого акумулятора LPM-GL 12 - 120 AH можна віднести те, що в порівнянні з іншими типами АКБ його ємність набагато менше і не залежить від низьких температур. Даний акумулятор має більш тривалий термін експлуатації, велика кількість циклів - заряд / розряд і можливість установки навіть в житлових приміщеннях.
Відгуки покупців про Акумуляторна батарея LogicPower 12V 120AH (LPM-GL 12 - 120 AH) GEL