Акумуляторна батарея LogicPower 12V 120AH (LPM-MG 12 - 120 AH) AGM мультігель
Артикул: 261482
Арт. 261482
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 13.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип АКБ - AGM мультигель
/ Ємність батареї - 100 А·г
/ Номінальна напруга - 12 В
/ Матеріал корпуса - пластик
/ Вага - 34 кг
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Акумуляторна батарея LogicPower 12V 120AH (LPM-MG 12 - 120 AH) AGM мультігель
| Тип | |
|---|---|
| Тип АКБ: | AGM мультигель |
| Основнi характеристики | |
| Ємність батареї: | 100 А·г |
| Номінальна напруга: | 12 В |
| Максимальний струм заряду: | 36 А |
| Номінальна робоча температура: | 25°C |
| Робочий діапазон температур: | від -5°C до +25°C |
| Особливості | |
| Матеріал корпуса: | пластик |
| Наявність дисплея: | без дисплея |
| Фізичні параметри | |
| Довжина: | 405 мм |
| Ширина: | 172 мм |
| Висота: | 235 мм |
| Вага: | 34 кг |
| Колір: | сірий |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Акумуляторна батарея LogicPower 12V 120AH (LPM-MG 12 - 120 AH) AGM мультігель
LPM-MG 12 - 120 AH - мультигелевий акумулятор, сучасне рішення для забезпечення вашої техніки необхідним живленням. Представлена модель має герметичний і надійний корпус, а також відрізняється підвищеними якісними і технічними характеристиками за рахунок використання технології AGM (Absorptive Glass Mat). Основні характеристики мультигелевий АКБ LPM-MG 12 - 120 AH: - Тип акумулятора: мультигелевий (AGM мультігель) - Номінальна напруга: 12V - Ємність АКБ: 120 Ah - Температура зберігання: -20 ° С - + 50 ° С - Робоча температура: + 25 ° С +/- 5 ° С - Ресурс (циклів): 800 до переваг мультигелевий акумулятора LPM-MG 12 - 120 AH можна віднести те, що це безпечне і ефективне в роботі пристрій, що має тривалий термін служби. За рахунок високої надійності вироби, АКБ може використовуватися навіть для експлуатації в житлових приміщеннях.
Відгуки покупців про Акумуляторна батарея LogicPower 12V 120AH (LPM-MG 12 - 120 AH) AGM мультігель