Акумуляторна батарея LogicPower 12V 55AH (LPM-GL 12V - 55 AH) GEL
Артикул: 413919
Арт. 413919
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 13.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип АКБ - GEL
/ Ємність батареї - 55 А·г
/ Номінальна напруга - 12 В
/ Тип клем - T6
/ Матеріал корпуса - пластик
/ Вага - 16.8 кг
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Акумуляторна батарея LogicPower 12V 55AH (LPM-GL 12V - 55 AH) GEL
| Тип | |
|---|---|
| Тип АКБ: | GEL |
| Основнi характеристики | |
| Ємність батареї: | 55 А·г |
| Номінальна напруга: | 12 В |
| Максимальний струм заряду: | 11 А |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік: | 36 % |
| Номінальна робоча температура: | 25°C |
| Робочий діапазон температур: | від -20°C до +50°C |
| Тип клем: | T6 |
| Особливості | |
| Матеріал корпуса: | пластик |
| Наявність дисплея: | без дисплея |
| Фізичні параметри | |
| Довжина: | 230 мм |
| Ширина: | 138 мм |
| Висота: | 210 мм |
| Вага: | 16.8 кг |
| Колір: | сірий |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Акумуляторна батарея LogicPower 12V 55AH (LPM-GL 12V - 55 AH) GEL
Представлена модель акумулятора гелевого LPM-GL 12V - 55 Ah є надійним у використанні пристроєм, це досягається завдяки використанню інноваційного рішення – технології GEL, за рахунок якої технічні характеристики пристрою значно підвищуються, роблячи цей виріб універсальним.
Основні характеристики гелевого АКБ LPM-GL 12V - 55 Ah:
Тип акумулятора: гелевий
Номінальна напруга: 12V
Ємність АКБ: 55 Ah
Температура зберігання: -20°С - +50°С
Робоча температура: +25°С +/-5°С
Ресурс (циклів): 1200
Однією з головних переваг представленої моделі акумулятора гелевого LPM-GL 12V - 55 Ah є те, що він має досить великий ресурс циклів, за рахунок цього дана продукція на сьогодні є популярною і затребуваною на вітчизняному ринку.
Крім цього, виробник оснастив АКБ герметичним корпусом, що говорить про високу безпеку виробу та можливість його експлуатації навіть у житлових приміщеннях.
Основні характеристики гелевого АКБ LPM-GL 12V - 55 Ah:
Тип акумулятора: гелевий
Номінальна напруга: 12V
Ємність АКБ: 55 Ah
Температура зберігання: -20°С - +50°С
Робоча температура: +25°С +/-5°С
Ресурс (циклів): 1200
Однією з головних переваг представленої моделі акумулятора гелевого LPM-GL 12V - 55 Ah є те, що він має досить великий ресурс циклів, за рахунок цього дана продукція на сьогодні є популярною і затребуваною на вітчизняному ринку.
Крім цього, виробник оснастив АКБ герметичним корпусом, що говорить про високу безпеку виробу та можливість його експлуатації навіть у житлових приміщеннях.
Відгуки покупців про Акумуляторна батарея LogicPower 12V 55AH (LPM-GL 12V - 55 AH) GEL