Акумуляторна батарея LogicPower LPM 4V 4AH (LPM 4 - 4 AH) AGM
Артикул: 261319
Арт. 261319
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 13.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип АКБ - AGM
/ Ємність батареї - 4 А·г
/ Номінальна напруга - 4 В
/ Тип клем - T1
/ Матеріал корпуса - пластик
/ Вага - 0.46 кг
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Акумуляторна батарея LogicPower LPM 4V 4AH (LPM 4 - 4 AH) AGM
| Тип | |
|---|---|
| Тип АКБ: | AGM |
| Основнi характеристики | |
| Ємність батареї: | 4 А·г |
| Номінальна напруга: | 4 В |
| Максимальний струм заряду: | 0.8 А |
| Номінальна робоча температура: | 25°C |
| Робочий діапазон температур: | від -5°C до +25°C |
| Тип клем: | T1 |
| Особливості | |
| Матеріал корпуса: | пластик |
| Наявність дисплея: | без дисплея |
| Фізичні параметри | |
| Довжина: | 47 мм |
| Ширина: | 47 мм |
| Висота: | 101 мм |
| Вага: | 0.46 кг |
| Колір: | чорний |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Акумуляторна батарея LogicPower LPM 4V 4AH (LPM 4 - 4 AH) AGM
Мелковольтний свинцево-кислотний акумулятор LPM 4-4 AH - оптимальне рішення якщо вам необхідно надійне і доступне за своєю ціною пристрій для забезпечення безперебійного живлення вашої техніки. Представлена модель кислотного 4-6V акумулятора виконана із застосуванням сучасної технології AGM (Absorbent Glass Mat), завдяки чому LPM 4-4 AH надійніший в експлуатації і відрізняється від своїх попередників більш тривалим терміном служби. Основні характеристики LPM 4-4 AH: - Тип акумулятора: мелковольтний свинцево - кислотний (AGM технологія) - Номінальна напруга: 4V - Ємність АКБ: 4 AH - Температура зберігання: -20 ° С - + 50 ° С - Робоча температура: +25 ° С +/- 5 ° С
До плюсів моделі LPM 4-4 AH можна віднести її універсальність і високий рівень безпеки за рахунок герметичного корпусу.
До плюсів моделі LPM 4-4 AH можна віднести її універсальність і високий рівень безпеки за рахунок герметичного корпусу.
Відгуки покупців про Акумуляторна батарея LogicPower LPM 4V 4AH (LPM 4 - 4 AH) AGM
Дмитро
05.11.2024
Я задоволен рокомендую