Акумуляторна батарея LogicPower LPM 6V 5.2AH (LPM 6 - 5.2 AH) AGM
Артикул: 261330
Арт. 261330
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 13.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип АКБ - AGM
/ Ємність батареї - 5.2 А·г
/ Номінальна напруга - 6 В
/ Тип клем - T1
/ Матеріал корпуса - пластик
/ Вага - 0.76 кг
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Акумуляторна батарея LogicPower LPM 6V 5.2AH (LPM 6 - 5.2 AH) AGM
| Тип | |
|---|---|
| Тип АКБ: | AGM |
| Основнi характеристики | |
| Ємність батареї: | 5.2 А·г |
| Номінальна напруга: | 6 В |
| Максимальний струм заряду: | 2.08 А |
| Номінальна робоча температура: | 25°C |
| Робочий діапазон температур: | від -5°C до +25°C |
| Тип клем: | T1 |
| Особливості | |
| Матеріал корпуса: | пластик |
| Наявність дисплея: | без дисплея |
| Фізичні параметри | |
| Довжина: | 70 мм |
| Ширина: | 47 мм |
| Висота: | 100 мм |
| Вага: | 0.76 кг |
| Колір: | чорний |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Акумуляторна батарея LogicPower LPM 6V 5.2AH (LPM 6 - 5.2 AH) AGM
Мелковольтний свинцево-кислотний акумулятор АКБ LPM 6-5.2 AH - це надійне в експлуатації пристрій, виготовлений із застосуванням сучасної технології AGM (Absorbent Glass Mat), що говорить про високих якісних і технічних характеристиках акумулятора і його більш тривалому терміні експлуатації. Основні характеристики кислотно свинцевого акумулятора LPM 6-5.2 AH: • Тип: кислотний мелковольтний АКБ (AGM технологія) • Номінальна напруга: 6V • Ємність АКБ: 5.2 AH • Температура зберігання: -20 ° С - + 50 ° С • Робоча температура: + 25 ° С +/- 5 ° С Корпус акумулятора герметичний і виконаний з високоміцного пластика, при дотриманні правил експлуатації, дана модель мелковольтного АКБ зможе прослужити максимально тривалий термін.
Відгуки покупців про Акумуляторна батарея LogicPower LPM 6V 5.2AH (LPM 6 - 5.2 AH) AGM