Акумуляторна батарея LogicPower LPM 6V 7.2AH (LPM 6 - 7.2 AH) AGM
Артикул: 261331
Арт. 261331
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 21.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип АКБ - AGM
/ Ємність батареї - 7.2 А·г
/ Номінальна напруга - 6 В
/ Тип клем - T2
/ Матеріал корпуса - пластик
/ Вага - 1 кг
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Акумуляторна батарея LogicPower LPM 6V 7.2AH (LPM 6 - 7.2 AH) AGM
| Тип | |
|---|---|
| Тип АКБ: | AGM |
| Основнi характеристики | |
| Ємність батареї: | 7.2 А·г |
| Номінальна напруга: | 6 В |
| Максимальний струм заряду: | 1.44 А |
| Номінальна робоча температура: | 25°C |
| Робочий діапазон температур: | від -5°C до +25°C |
| Тип клем: | T2 |
| Особливості | |
| Матеріал корпуса: | пластик |
| Наявність дисплея: | без дисплея |
| Фізичні параметри | |
| Довжина: | 151 мм |
| Ширина: | 34 мм |
| Висота: | 96 мм |
| Вага: | 1 кг |
| Колір: | чорний |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Акумуляторна батарея LogicPower LPM 6V 7.2AH (LPM 6 - 7.2 AH) AGM
Мелковольтний свинцево-кислотний акумулятор LPM 6-7.2 AH - оптимальне рішення якщо вам необхідно надійне і доступне за своєю ціною пристрій для забезпечення безперебійного живлення вашої техніки.
Представлена модель кислотного 4-6V акумулятора виконана із застосуванням сучасної технології AGM (Absorbent Glass Mat), завдяки чому LPM 6-7.2 AH надійніший в експлуатації і відрізняється від своїх попередників більш тривалим терміном служби.
Основні характеристики LPM 6-7.2 AH:
• Тип акумулятора: мелковольтний свинцево - кислотний (AGM технологія)
• Номінальна напруга: 6V
• Ємність АКБ: 7.2 AH
• Температура зберігання: -20 °С - + 50 °С
• Робоча температура: + 25 °С +/- 5 °С
До плюсів моделі LPM 6-7.2 AH можна віднести її універсальність і високий рівень безпеки за рахунок герметичного корпусу.
Представлена модель кислотного 4-6V акумулятора виконана із застосуванням сучасної технології AGM (Absorbent Glass Mat), завдяки чому LPM 6-7.2 AH надійніший в експлуатації і відрізняється від своїх попередників більш тривалим терміном служби.
Основні характеристики LPM 6-7.2 AH:
• Тип акумулятора: мелковольтний свинцево - кислотний (AGM технологія)
• Номінальна напруга: 6V
• Ємність АКБ: 7.2 AH
• Температура зберігання: -20 °С - + 50 °С
• Робоча температура: + 25 °С +/- 5 °С
До плюсів моделі LPM 6-7.2 AH можна віднести її універсальність і високий рівень безпеки за рахунок герметичного корпусу.
Відгуки покупців про Акумуляторна батарея LogicPower LPM 6V 7.2AH (LPM 6 - 7.2 AH) AGM