Акумуляторна батарея Maxxter 12V 9AH (MBAT-12V9AH) AGM
Артикул: 444806
Арт. 444806
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 21.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип АКБ - AGM
/ Ємність батареї - 9 А·г
/ Номінальна напруга - 12 В
/ Тип клем - T2
/ Матеріал корпуса - пластик
/ Вага - 2.3 кг
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Акумуляторна батарея Maxxter 12V 9AH (MBAT-12V9AH) AGM
| Тип | |
|---|---|
| Тип АКБ: | AGM |
| Основнi характеристики | |
| Ємність батареї: | 9 А·г |
| Номінальна напруга: | 12 В |
| Максимальний струм заряду: | 2.7 А |
| Тип клем: | T2 |
| Особливості | |
| Матеріал корпуса: | пластик |
| Наявність дисплея: | без дисплея |
| Фізичні параметри | |
| Довжина: | 151 мм |
| Ширина: | 65 мм |
| Висота: | 94 мм |
| Вага: | 2.3 кг |
| Колір: | чорний |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Акумуляторна батарея Maxxter 12V 9AH (MBAT-12V9AH) AGM
Акумуляторна батарея для джерела безперебійного живлення є невід’ємним елементом, завдяки їй, устаткування продовжує працювати при відключеній електроенергії. Акумуляторні батареї вбудовуються в ДБЖ і практично не вимагають ніякого обслуговування. Батарея до ДБЖ Maxxter 12V 9AH - свинцево-кислотна батарея, що не потребує обслуговування, з номінальною напругою 12В і місткістю 9 Ач. Також дана батарея характеризується низьким рівнем саморозряду.
Призначення: джерела безперебійного живлення, централі, охоронні сигналізації.
Додаткові характеристики: електроліт має гелевидний стан, не боїться нахилу і перевороту.
Залежно від функціонування ДБЖ, акумуляторні батареї Maxxter 12V 9AH при необхідності автоматично заряджаються в будь-який час, коли джерело підключене до мережі.
Призначення: джерела безперебійного живлення, централі, охоронні сигналізації.
Додаткові характеристики: електроліт має гелевидний стан, не боїться нахилу і перевороту.
Залежно від функціонування ДБЖ, акумуляторні батареї Maxxter 12V 9AH при необхідності автоматично заряджаються в будь-який час, коли джерело підключене до мережі.
Відгуки покупців про Акумуляторна батарея Maxxter 12V 9AH (MBAT-12V9AH) AGM