Акумуляторна батарея Must LP16-48100 51,2V 100AH
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 36 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
| Тип | |
|---|---|
| Тип АКБ: | LiFePO4 |
| Основнi характеристики | |
| Ємність батареї: | 100 А·г |
| Номінальна напруга: | 51.2 В |
| Максимальний струм розряду: | 100 А |
| Максимальний струм заряду: | 100 А |
| Номінальна робоча температура: | 0-45°C |
| Робочий діапазон температур: | от -10°C до +55°C |
| Особливості | |
| Матеріал корпуса: | метал |
| Наявність дисплея: | LCD |
| Фізичні параметри | |
| Довжина: | 625.5 мм |
| Ширина: | 442 мм |
| Висота: | 177 мм |
| Вага: | 45 кг |
| Колір: | чорний/білий |
3-в-1: настінний, штабельований, стійковий (опціонально).
Велика потужність, висока вихідна потужність.
Найбезпечніший літій-залізо-фосфатний акумулятор із високою щільністю енергії.
Модульна конструкція: підтримує до 15 пристроїв паралельно.
Захист IP21 для використання всередині приміщень.
Підтримка зв’язку CAN та RS485 з основними інверторами.
Локальний моніторинг через РК-монітор.
Вбудований модуль Wi-Fi Smart BMS.
Відгуки покупців про Акумуляторна батарея Must LP16-48100 51,2V 100AH
Все добре. Безкоштовна доставка в квартиру. Зовнішній вигляд акумулятора такий, як на офіційному сайті MUST у Китаї. При увімкнені показав нормальний заряд. Повна комплектація: кріплення на стіну, дюбелі, гвинти для кріплень та дротів, дроти 4AWG 1 метр (червоний, синій), кабель RS458, антена WI-FI, інструкція на англійській мові. Гарантія 36 місяців.
Чудовий продавець,швидко зв'язався для уточнення замовлення. Швидко відправив. Доставка безкоштовна,що ще один із плюсів. Все працює чудово,з часом замовлю ще сонячні панелі. Світла всім.
Дуже задоволена роботою магазину. Замовляла акумулятор Mast, відправили наступного дня, доставка безкоштовна, що дуже приємно. Швидко, чітко, без проблем
Товар відповідає опису. Дуже сподобалося що доставка оперативна, ще і безкоштовна. Товар можна оформити в оплату частинами, при цьому ціна товару не змінюється( на інших сайтах ціна збільшується). Дякую продавцю. Рекомендую