Акумуляторна батарея OZ Power OZ12V080 12V 80AH AGM
Тип АКБ - AGM / Ємність батареї - 80 А·г / Номінальна напруга - 12 В / Тип клем - M6 / Матеріал корпуса - пластик / Вага - 22.5 кг /
Тип
Тип АКБ: AGM
Основнi характеристики
Ємність батареї: 80 А·г
Номінальна напруга: 12 В
Максимальний струм розряду: 700 А
Максимальний струм заряду: 22.5 А
Номінальна робоча температура: 25°C
Робочий діапазон температур: від -15°C до +50°C
Тип клем: M6
Особливості
Матеріал корпуса: пластик
Наявність дисплея: без дисплея
Фізичні параметри
Довжина: 350 мм
Ширина: 167 мм
Висота: 182 мм
Вага: 22.5 кг
Колір: чорний
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Діапазон застосування OZ 12 В дуже великий, але в першу чергу його застосовують для аварійних систем ДБЖ. Батарея спроектована та виготовлена таким чином, щоб гарантувати найвищий рівень продуктивності при швидкій розрядці, зберігаючи при цьому максимальну надійність та довговічність.
OZ 12V не потребує обслуговування. Крім того, серія відноситься до категорії безпечних вантажів і може безпечно перевозитися автомобільним, залізничним та повітряним транспортом. Спеціальну конструкцію оптимізовано для зменшення саморозряду під час зберігання.
Можливе використання в житлових приміщеннях.