Акумуляторна батарея PowerPlant LFP12200B 12.8V 200Ah (NV820634) LiFePO4
Артикул:  452401
Арт.  452401
Безкоштовна доставка
4
У кошику
4
Тип АКБ - LiFePO4 / Ємність батареї - 200 А·г / Номінальна напруга - 12 В / Вага - 20 кг /
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Тип
Тип АКБ: LiFePO4
Основнi характеристики
Ємність батареї: 200 А·г
Номінальна напруга: 12 В
Номінальна робоча температура: 25°C
Робочий діапазон температур: від -20°C до +60°C
Фізичні параметри
Довжина: 490 мм
Ширина: 220 мм
Висота: 230 мм
Вага: 20 кг
Колір: сірий
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Акумулятори LiFePO4 мають дуже низький саморозряд, 20% ємності, при зберіганні більше 10 років.
Сфери використання:
Резервне джерело живлення UPS.
Системи сонячної та вітрової енергії.
Електроінструменти та іграшки.
Вуличні ліхтарі на сонячних батареях, газонні ліфонарі та інші освітлювальні системи.
Елеватор, балончик.
Система EPS, аварійне електропостачання центру керування даними.