Акумуляторна батарея PowerPlant LFP24200 24V 200Ah (NV820641) LiFePO4
Тип АКБ - LiFePO4 / Ємність батареї - 200 А·г / Номінальна напруга - 24 В / Вага - 36 кг /
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Тип
Тип АКБ: LiFePO4
Основнi характеристики
Ємність батареї: 200 А·г
Номінальна напруга: 24 В
Номінальна робоча температура: 25°C
Робочий діапазон температур: від -20°C до +60°C
Фізичні параметри
Довжина: 480 мм
Ширина: 220 мм
Висота: 290 мм
Вага: 36 кг
Колір: чорний
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Акумулятори LiFePO4 мають дуже низький саморозряд, 20% ємності, при зберіганні більше 10 років.
Сфери використання:
Резервне джерело живлення UPS.
Системи сонячної та вітрової енергії.
Електроінструменти та іграшки.
Вуличні ліхтарі на сонячних батареях, газонні ліфонарі та інші освітлювальні системи.
Елеватор, балончик.
Система EPS, аварійне електропостачання центру керування даними.