Акумуляторна батарея Prologix 25.6V 100AH 2560Wh (PLFP24-100) LiFePO4
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 36 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
| Тип | |
|---|---|
| Тип АКБ: | LiFePO4 |
| Основнi характеристики | |
| Ємність батареї: | 100 А·г |
| Номінальна напруга: | 25.6 В |
| Максимальний струм розряду: | 100 А |
| Максимальний струм заряду: | 50 А |
| Номінальна робоча температура: | 25°C |
| Робочий діапазон температур: | від 0°C до +50°C |
| Тип клем: | M8 |
| Особливості | |
| Матеріал корпуса: | пластик |
| Наявність дисплея: | без дисплея |
| Фізичні параметри | |
| Довжина: | 522 мм |
| Ширина: | 238 мм |
| Висота: | 218 мм |
| Вага: | 20 кг |
| Колір: | білий |

Надійне живлення для дому, бізнесу та автономних систем
Сучасний літій-залізо-фосфатний акумулятор із ресурсом понад 3000 циклів, швидкою зарядкою
та вбудованим захистом BMS для стабільної роботи
в будь-яких умовах.

Максимум ефективності. Мінімум турбот
3000+ циклів роботи
Значно довший ресурс у порівнянні
зі свинцево-кислотними акумуляторами.
Вбудований BMS захист
Значно довший ресурс у порівнянні
зі свинцево-кислотними акумуляторами.
Швидка зарядка
Вища ефективність заряджання та
розряджання для максимальної продуктивності.
Низький саморозряд
До 6 місяців зберігання без суттєвої
втрати заряду.

Створений для тривалої експлуатації
Сучасний літій-залізо-фосфатний акумулятор із ресурсом понад 3000 циклів, швидкою зарядкою та вбудованим захистом BMS для стабільної роботи в будь-яких умовах.

Універсальне рішення для різних задач
Сонячні системи
Для накопичення енергії у домашніх та комерційних СЕС.
ДБЖ та інвертори
Стабільне резервне живлення для критичних систем.
Транспорт / Баггі / Гольф-кари
Надійне джерело енергії для електротранспорту.
Відгуки покупців про Акумуляторна батарея Prologix 25.6V 100AH 2560Wh (PLFP24-100) LiFePO4