Акустична система HiFuture Ripple 30W Black (ripple.black.)
Артикул: 509732
Арт. 509732
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 21.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип підключення - бездротове
/ Формат акустики - 1.0
/ Потужність - 30 Вт
/ Версия Bluetooth - Bluetooth 5.3
/ Клас захисту - IPX7
/ Матеріал корпусу - пластик, тканина
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Акустична система HiFuture Ripple 30W Black (ripple.black.)
| Тип | |
|---|---|
| Тип акустики: | портативна |
| Тип підключення: | бездротове |
| Основнi характеристики | |
| Формат акустики: | 1.0 |
| Потужність: | 30 Вт |
| Частотний діапазон: | 70 - 20 000 Гц |
| Сумісність | |
| Сумісність: | Android + iOS |
| Оснащення | |
| Підсвічування: | без підсвічування |
| Ручка / петля / карабін для перенесення: | петля |
| Бездротовий зв'язок | |
| Версия Bluetooth: | Bluetooth 5.3 |
| Живлення | |
| Живлення: | акумулятор |
| Час автономної роботи: | до 12 годин |
| Ємність акумулятора: | 4000 мАг |
| Роз'єм зарядки: | USB Type-C |
| Захист | |
| Клас захисту: | IPX7 |
| Вологозахищена: | так |
| Особливості | |
| Технологія TWS (створення стереопари): | є |
| Фізичні параметри | |
| Матеріал корпусу: | пластик, тканина |
| Розмір: | 200 х 75 х 82 мм |
| Колір: | Black |
| Вага: | 0.55 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Акустична система HiFuture Ripple 30W Black (ripple.black.)
HiFuture Ripple - компактна та легка Bluetooth колонка циліндричної форми. 30W потужного та чистого звуку, 12 годин безперервної роботи та корпус із вологозахистом роблять її ідеальним супутником у будь-яких пригодах.
Особливості:
Об’ємний звук: Насолоджуйся якісним звучанням улюблених треків завдяки поєднанню сабвуфера на 20W та твітера на 10W.
Bluetooth 5.3: Найновіша версія з функцією динамічної оптимізації потужності зменшує енергоспоживання та робить сигнал ще більш стабільним.
Li-Pol батарея 4000 mAh: До 12 годин драйву в режимі non-stop. Повністю заряджається за 2.5 години комплектним USB-C кабелем.
Два режими EQ: Обирай те, що тобі до душі – збалансоване звучання або потужні баси. Перемикай еквалайзер одним дотиком кнопки.
Функція TWS (True Wireless Stereo): Підключай одночасно 2 колонки до одного пристрою та насолоджуйся стерео ефектом.
Вологозахист IPX7: Колонка надійно захищена від пилу та дощу, за рахунок чого відмінно підходить для подорожей, відпочинку на природі, на пляжі або біля басейну.
Просте керування: 5 кнопок на корпусі контролюють усі необхідні функції.
Сучасний дизайн: Корпус з матового ударостійкого ABS-пластику, оббивка з приємної на дотик плетеної тканини.
Функціональність: Петля із міцного шнура дозволяє носити колонку на зап’ясті або повісити її у будь-якому зручному місці.
Широка сумісність: Девайс повністю сумісний з усіма пристроями з підтримкою Bluetooth будь-яких версій.
Особливості:
Об’ємний звук: Насолоджуйся якісним звучанням улюблених треків завдяки поєднанню сабвуфера на 20W та твітера на 10W.
Bluetooth 5.3: Найновіша версія з функцією динамічної оптимізації потужності зменшує енергоспоживання та робить сигнал ще більш стабільним.
Li-Pol батарея 4000 mAh: До 12 годин драйву в режимі non-stop. Повністю заряджається за 2.5 години комплектним USB-C кабелем.
Два режими EQ: Обирай те, що тобі до душі – збалансоване звучання або потужні баси. Перемикай еквалайзер одним дотиком кнопки.
Функція TWS (True Wireless Stereo): Підключай одночасно 2 колонки до одного пристрою та насолоджуйся стерео ефектом.
Вологозахист IPX7: Колонка надійно захищена від пилу та дощу, за рахунок чого відмінно підходить для подорожей, відпочинку на природі, на пляжі або біля басейну.
Просте керування: 5 кнопок на корпусі контролюють усі необхідні функції.
Сучасний дизайн: Корпус з матового ударостійкого ABS-пластику, оббивка з приємної на дотик плетеної тканини.
Функціональність: Петля із міцного шнура дозволяє носити колонку на зап’ясті або повісити її у будь-якому зручному місці.
Широка сумісність: Девайс повністю сумісний з усіма пристроями з підтримкою Bluetooth будь-яких версій.
Відгуки покупців про Акустична система HiFuture Ripple 30W Black (ripple.black.)