Акустична система HP DHS-2111 Black
Артикул: 326465
Арт. 326465
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 04.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Живлення - від USB
/ Формат акустики - 2.0
/ Потужність - 6 Вт
/ Аудіо - mini Jack 3.5 mm
/ Матеріал корпусу - пластик
/ Колір - чорний
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Акустична система HP DHS-2111 Black
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | стаціонарні |
| Живлення | |
| Живлення: | від USB |
| Загальні дані | |
| Формат акустики: | 2.0 |
| Потужність: | 6 Вт |
| Частотний діапазон: | 160 – 20 000 Гц |
| Співвідношення сигнал/шум: | >85 дБ |
| Інтерфейси | |
| 3.5 мм (mini-jack): | є |
| Роз'єми | |
| Аудіо: | mini Jack 3.5 mm |
| Колонки | |
| Потужність сателітів: | 2 х 3 Вт |
| Матеріал корпусу сателітів: | пластик |
| Діаметр динаміків сателітів: | 2 х 2" |
| Кількість колонок: | 2 шт |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Колір: | чорний |
| Комплектація | |
| Комплект постачання: | акустична система, посібник користувача |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Акустична система HP DHS-2111 Black
Об'ємний звук в компактному корпусі.
Потужність 6 Вт, чисте звучання.
Невеликі, зручні, компактні.
Потужність 6 Вт, чисте звучання.
Невеликі, зручні, компактні.
Відгуки покупців про Акустична система HP DHS-2111 Black