Акустична система Media-Tech Soundbar Aragor Black (MT3175)
Артикул: 522926
Арт. 522926
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
1 199 ₴
Безкоштовна доставка
4
3
6
1 199 ₴
В наявності
1 199 ₴
В наявності
від 200 ₴ / міс
4
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
6
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 04.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Живлення - від USB
/ Формат акустики - 2.0
/ Потужність - 8 Вт
/ Bluetooth - є
/ Аудіо - mini Jack 3.5 mm
/ Матеріал корпусу - пластик
/ Габарити загальні - 85 х 195 x 75 мм
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Акустична система Media-Tech Soundbar Aragor Black (MT3175)
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | стаціонарні |
| Живлення | |
| Живлення: | від USB |
| Загальні дані | |
| Формат акустики: | 2.0 |
| Кількість смуг: | 1 |
| Потужність: | 8 Вт |
| Частотний діапазон: | 180 - 20 000 Гц |
| Інтерфейси | |
| 3.5 мм (mini-jack): | є |
| Бездротовий зв'язок | |
| Bluetooth: | є |
| Роз'єми | |
| Аудіо: | mini Jack 3.5 mm |
| Особливості | |
| Підсвічування: | є |
| Колонки | |
| Потужність сателітів: | 2 х 4 Вт |
| Матеріал корпусу сателітів: | пластик |
| Діаметр динаміків сателітів: | 2" |
| Габарити сателітів: | 85 х 195 x 75 мм |
| Кількість колонок: | 2 шт |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Габарити загальні: | 85 х 195 x 75 мм |
| Вага загальна: | 0.671 кг |
| Колір: | чорний |
| Комплектація | |
| Комплект постачання: | акустична система, посібник з експлуатації, гарантійний талон |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Акустична система Media-Tech Soundbar Aragor Black (MT3175)
Стильна та потужна акустична система 2.0 Media-Tech Soundbar з Bluetooth ARAGOR із двома динаміками по 4 Вт забезпечує відтворення чистого та глибокого звуку.
Унікальний дизайн акустичної системи дозволяє використовувати її як саундбар або два окремі сателіти, що робить її зручною в користуванні.
Акустична система Media-Tech Soundbar з Bluetooth ARAGOR оснащена регулятором гучності, розташованим на одному із сателітів, та світлодіодним підсвічуванням, яке робить звучання ще більш яскравим та динамічним.
З’єднюйтесь з іншими пристроями та відтворюйте улюблену музику за допомогою Bluetooth 5.0 або AUX аудіовходу. Підключайте акустичну систему Media-Tech Soundbar з Bluetooth ARAGOR до свого смартфона, планшета, ПК, ігрової консолі чи телевізора та насолоджуйтесь звуком високої якості.
Унікальний дизайн акустичної системи дозволяє використовувати її як саундбар або два окремі сателіти, що робить її зручною в користуванні.
Акустична система Media-Tech Soundbar з Bluetooth ARAGOR оснащена регулятором гучності, розташованим на одному із сателітів, та світлодіодним підсвічуванням, яке робить звучання ще більш яскравим та динамічним.
З’єднюйтесь з іншими пристроями та відтворюйте улюблену музику за допомогою Bluetooth 5.0 або AUX аудіовходу. Підключайте акустичну систему Media-Tech Soundbar з Bluetooth ARAGOR до свого смартфона, планшета, ПК, ігрової консолі чи телевізора та насолоджуйтесь звуком високої якості.
Відгуки покупців про Акустична система Media-Tech Soundbar Aragor Black (MT3175)