Акустична система Meetion MT-SP2011 Black (MT-SP2011-A)
Артикул: 577793
Арт. 577793
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 04.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Живлення - від USB
/ Формат акустики - 2.0
/ Потужність - 6 Вт
/ Аудіо - mini Jack 3.5 mm
/ USB - є
/ Матеріал корпусу - пластик
/ Колір - чорний
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Акустична система Meetion MT-SP2011 Black (MT-SP2011-A)
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | стаціонарні |
| Живлення | |
| Живлення: | від USB |
| Загальні дані | |
| Формат акустики: | 2.0 |
| Потужність: | 6 Вт |
| Роз'єми | |
| Аудіо: | mini Jack 3.5 mm |
| USB: | є |
| Особливості | |
| Підсвічування: | є |
| Колонки | |
| Потужність сателітів: | 2 х 3 Вт |
| Габарити сателітів: | 80 х 90 х 180 мм |
| Кількість колонок: | 2 шт |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Вага загальна: | 0.378 кг |
| Колір: | чорний |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Акустична система Meetion MT-SP2011 Black (MT-SP2011-A)
MEETION MT-SP2011 - це компактні стереоколонки з яскравим RGB-підсвічуванням, які наповнять простір чистим та насиченим звучанням. Просте підключення через USB і 3.5 мм аудіороз’єм забезпечує сумісність з комп’ютерами, ноутбуками та іншими пристроями. Стильний та компактний дизайн робить їх ідеальним вибором для ігор, музики та роботи.
Особливості:
Потужність та стереозвук: Два динаміки по 3 Вт забезпечують чисте стереозвучання з достатнім об’ємом та деталізацією
Яскраве LED-підсвічування: Вражаючі світлові ефекти роблять твою робочу або ігрову зону стильною та атмосферною.
Стильний дизайн: Стильний, не займає багато місця на столі та ідеально підходить як для геймерів так і для меломанів.
Компактні розміри і легкість: Корпус зі габаритами лише 67?79?98 мм і вагою приблизно 378 г - оптимальне рішення для будь-якого робочого простору.
Універсальне підключення: Підтримка підключення через стандартний 3.5 мм аудіо-джек і USB-інтерфейс - забезпечує сумісність зі широким спектром пристроїв, включаючи комп’ютери, ноутбуки, телефони та ігрові консолі.
Особливості:
Потужність та стереозвук: Два динаміки по 3 Вт забезпечують чисте стереозвучання з достатнім об’ємом та деталізацією
Яскраве LED-підсвічування: Вражаючі світлові ефекти роблять твою робочу або ігрову зону стильною та атмосферною.
Стильний дизайн: Стильний, не займає багато місця на столі та ідеально підходить як для геймерів так і для меломанів.
Компактні розміри і легкість: Корпус зі габаритами лише 67?79?98 мм і вагою приблизно 378 г - оптимальне рішення для будь-якого робочого простору.
Універсальне підключення: Підтримка підключення через стандартний 3.5 мм аудіо-джек і USB-інтерфейс - забезпечує сумісність зі широким спектром пристроїв, включаючи комп’ютери, ноутбуки, телефони та ігрові консолі.
Відгуки покупців про Акустична система Meetion MT-SP2011 Black (MT-SP2011-A)