Акустична система Xiaomi Sound Pocket Black (QBH4269GL)
Артикул: 525171
Арт. 525171
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
999 ₴
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
5
3
5
999 ₴
В наявності
999 ₴
В наявності
від 200 ₴ / міс
5
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
5
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 21.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип підключення - бездротове
/ Формат акустики - 1.0
/ Потужність - 5 Вт
/ Версия Bluetooth - Bluetooth 5.4
/ Клас захисту - IP67
/ Матеріал корпусу - метал, пластик
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Акустична система Xiaomi Sound Pocket Black (QBH4269GL)
| Тип | |
|---|---|
| Тип акустики: | портативна |
| Тип підключення: | бездротове |
| Основнi характеристики | |
| Формат акустики: | 1.0 |
| Потужність: | 5 Вт |
| Частотний діапазон: | 100 - 20 000 Гц |
| Відношення сигнал / шум: | >70 дБ |
| Мікрофон: | є |
| Сумісність | |
| Сумісність: | Android + iOS |
| Оснащення | |
| Підсвічування: | без підсвічування |
| Індикація: | заряджання + розряджання |
| Ручка / петля / карабін для перенесення: | петля |
| Бездротовий зв'язок | |
| Версия Bluetooth: | Bluetooth 5.4 |
| Живлення | |
| Живлення: | акумулятор |
| Час автономної роботи: | до 10 годин |
| Роз'єм зарядки: | USB Type-C |
| Захист | |
| Клас захисту: | IP67 |
| Вологозахищена: | так |
| Особливості | |
| Функція гучного зв'язку (Hands Free): | є |
| Технологія TWS (створення стереопари): | є |
| Фізичні параметри | |
| Матеріал корпусу: | метал, пластик |
| Розмір: | 90.8 х 74.4 х 42.6 мм |
| Колір: | Black |
| Вага: | 0.2 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Акустична система Xiaomi Sound Pocket Black (QBH4269GL)
Винятково компактний
Легше носити із собою
Легка конструкція дозволяє легко переносити його, що робить його ще зручнішим. Насолоджуйтесь чарівними мелодіями у будь-який час та в будь-якому місці.
Ступінь захисту від пилу та води IP67.
Нестримний у будь-яку погоду
Завдяки сертифікованому професійному захисту та покращеним функціям безпеки відмінна музика може бути поряд з вами під час активного відпочинку, чи то на пляжі, чи біля басейну.
Яскраве поєднання кольорів
Модний та більш персоналізований
Спрощений дизайн дозволяє розміщувати як горизонтально, так і вертикально, що дозволяє адаптувати його до будь-якої обстановки. Вишуканий чорний тон доповнюється яскравим помаранчевим відтінком, створюючи сміливу та характерну комбінацію кольорів, що підкреслює індивідуальність.
10-годинний надтривалий час автономної роботи
Безперервне слухове задоволення
Насолоджуйтесь до 10 годин безперервного відтворення з повністю зарядженим акумулятором ємністю 1000 мАг, що робить його ідеальним для будь-яких зустрічей на відкритому повітрі. Більше потужності означає більш тривале насолоду.
Легше носити із собою
Легка конструкція дозволяє легко переносити його, що робить його ще зручнішим. Насолоджуйтесь чарівними мелодіями у будь-який час та в будь-якому місці.
Ступінь захисту від пилу та води IP67.
Нестримний у будь-яку погоду
Завдяки сертифікованому професійному захисту та покращеним функціям безпеки відмінна музика може бути поряд з вами під час активного відпочинку, чи то на пляжі, чи біля басейну.
Яскраве поєднання кольорів
Модний та більш персоналізований
Спрощений дизайн дозволяє розміщувати як горизонтально, так і вертикально, що дозволяє адаптувати його до будь-якої обстановки. Вишуканий чорний тон доповнюється яскравим помаранчевим відтінком, створюючи сміливу та характерну комбінацію кольорів, що підкреслює індивідуальність.
10-годинний надтривалий час автономної роботи
Безперервне слухове задоволення
Насолоджуйтесь до 10 годин безперервного відтворення з повністю зарядженим акумулятором ємністю 1000 мАг, що робить його ідеальним для будь-яких зустрічей на відкритому повітрі. Більше потужності означає більш тривале насолоду.
Відгуки покупців про Акустична система Xiaomi Sound Pocket Black (QBH4269GL)