Акустична система XO F61 White
Артикул: 562903
Арт. 562903
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 21.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип підключення - дротове + бездротове
/ Формат акустики - 2.0
/ Потужність - 3 Вт
/ Версия Bluetooth - Bluetooth 5.3
/ Матеріал корпусу - пластик
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Акустична система XO F61 White
| Тип | |
|---|---|
| Тип акустики: | портативна |
| Тип підключення: | дротове + бездротове |
| Основнi характеристики | |
| Формат акустики: | 2.0 |
| Потужність: | 3 Вт |
| Сумісність | |
| Сумісність: | Android + iOS |
| Оснащення | |
| Підсвічування: | без підсвічування |
| Бездротовий зв'язок | |
| Версия Bluetooth: | Bluetooth 5.3 |
| Роз'єми | |
| Аудіо роз'єм 3.5 мм: | є |
| Живлення | |
| Живлення: | акумулятор |
| Час автономної роботи: | до 8 годин |
| Ємність акумулятора: | 300 мАг |
| Роз'єм зарядки: | USB Type-C |
| Особливості | |
| Технологія TWS (створення стереопари): | є |
| Фізичні параметри | |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Розмір: | 79 х 75 х 36 мм |
| Колір: | White |
| Вага: | 0.12 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Акустична система XO F61 White
XO F61 – компактна акустична система, що поєднує стильний дизайн та відмінну якість звуку Завдяки своїй формі, має стійку конструкцію, що ідеально підходить для використання вдома, в дорозі або в офісі.
Особливості:
Об’ємний звук: Насолоджуйся якісним звучанням улюблених треків.
Bluetooth 5.3: Версія з функцією динамічної оптимізації потужності, зменшує енергоспоживання та робить сигнал ще більш стабільним.
Li-Pol батарея 300 mAh: До 7.5 годин драйву в режимі non-stop.
Функція TWS (True Wireless Stereo): Підключай одночасно 2 колонки до одного пристрою та насолоджуйся стерео ефектом.
Два варіанти підключення: Слухай музику через Bluetooth або підключай гаджет за допомогою 3.5 мм аудіо-кабелю (AUX).
Сучасний дизайн: Корпус з якісного ABS-пластику, в лаконічній геометричній формі, що поєднує округлі лінії та плоскі грані, забезпечує стабільність на будь-якій поверхні.
Широка сумісність: Девайс повністю сумісний з усіма пристроями за допомогою Bluetooth будь-яких версій.
Особливості:
Об’ємний звук: Насолоджуйся якісним звучанням улюблених треків.
Bluetooth 5.3: Версія з функцією динамічної оптимізації потужності, зменшує енергоспоживання та робить сигнал ще більш стабільним.
Li-Pol батарея 300 mAh: До 7.5 годин драйву в режимі non-stop.
Функція TWS (True Wireless Stereo): Підключай одночасно 2 колонки до одного пристрою та насолоджуйся стерео ефектом.
Два варіанти підключення: Слухай музику через Bluetooth або підключай гаджет за допомогою 3.5 мм аудіо-кабелю (AUX).
Сучасний дизайн: Корпус з якісного ABS-пластику, в лаконічній геометричній формі, що поєднує округлі лінії та плоскі грані, забезпечує стабільність на будь-якій поверхні.
Широка сумісність: Девайс повністю сумісний з усіма пристроями за допомогою Bluetooth будь-яких версій.
Відгуки покупців про Акустична система XO F61 White