Акустична система Yenkee YSP 2001BK (45008116)
Артикул: 584115
Арт. 584115
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 04.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Живлення - від USB
/ Формат акустики - 2.0
/ Потужність - 6 Вт
/ Матеріал корпусу - пластик
/ Колір - чорний
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Акустична система Yenkee YSP 2001BK (45008116)
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | стаціонарні |
| Живлення | |
| Живлення: | від USB |
| Загальні дані | |
| Формат акустики: | 2.0 |
| Кількість смуг: | 1 |
| Потужність: | 6 Вт |
| Частотний діапазон: | 150 – 20 000 Гц |
| Співвідношення сигнал/шум: | >80 дБ |
| Інтерфейси | |
| 3.5 мм (mini-jack): | є |
| Колонки | |
| Потужність сателітів: | 2 х 3 Вт |
| Матеріал корпусу сателітів: | пластик |
| Габарити сателітів: | 85 х 107 х 85 мм |
| Кількість колонок: | 2 шт |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Вага загальна: | 0.55 кг |
| Колір: | чорний |
| Комплектація | |
| Комплект постачання: | акустична система, посібник користувача |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Акустична система Yenkee YSP 2001BK (45008116)
Yenkee YSP 2001BK — це компактна акустична система 2.0, розроблена для покращення звукових можливостей вашого ноутбука або стаціонарного ПК. Ці колонки ідеально підійдуть для тих, хто шукає просте та ефективне рішення для повсякденного прослуховування музики, перегляду фільмів або відеодзвінків.
Колонки не потребують мережного джерела живлення. Просто підключіть колонки до USB-роз’єму комп’ютера і насолоджуйтесь звуком. Колонки необхідно підключити до аудіороз’єму вашого персонального комп’ютера, оскільки дана модель не обладнана інтегрованою звуковою картою.
Регулювання гучності на задній панелі динаміка для швидкого та зручного налаштування рівня звуку.
Компактні розміри дозволяють легко розмістити їх на робочому столі поруч із монітором, не займаючи багато простору.
Колонки не потребують мережного джерела живлення. Просто підключіть колонки до USB-роз’єму комп’ютера і насолоджуйтесь звуком. Колонки необхідно підключити до аудіороз’єму вашого персонального комп’ютера, оскільки дана модель не обладнана інтегрованою звуковою картою.
Регулювання гучності на задній панелі динаміка для швидкого та зручного налаштування рівня звуку.
Компактні розміри дозволяють легко розмістити їх на робочому столі поруч із монітором, не займаючи багато простору.
Відгуки покупців про Акустична система Yenkee YSP 2001BK (45008116)