Аналогова камера Vision Hi-Tech KPC-131ZEP
Артикул: 262081
Арт. 262081
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
601 ₴
Безкоштовна доставка
5
3
5
601 ₴
В наявності
601 ₴
В наявності
від 121 ₴ / міс
5
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
5
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 29.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип камери - AHD / TVI / CVI / CVBS
/ Вбудований мікрофон - з вбудованим мікрофоном
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Аналогова камера Vision Hi-Tech KPC-131ZEP
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | дротові |
| Камера | |
| Тип камери: | AHD / TVI / CVI / CVBS |
| Форм-фактор: | корпусна (bullet) |
| Тип об'єктива: | без об'єктива |
| Відео | |
| Розмір матриці: | 1/3" |
| Аудіо | |
| Аудіо: | односторонній аудіозв'язок (запис звуку) |
| Особливості | |
| Вбудований мікрофон: | з вбудованим мікрофоном |
| Аналітика | |
| Детектор руху: | є |
| Додатково | |
| Клас захисту: | внутрішня |
| Діапазон робочих температур: | -10°C~+50°C |
| Робоча напруга: | 12 В |
| Фізичні характеристики корпусу | |
| Матеріал корпусу: | метал |
| Колір: | Silver |
| Розміри: | 108 x 62 x 50 мм |
| Комплектація | |
| У комплекті: | камера, інструкція |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Аналогова камера Vision Hi-Tech KPC-131ZEP
KPC-131ZEP – це кольорова аналогова камера відеоспостереження корпусного типу (без об`єктиву в комплекті). Вона призначена для встановлення всередині приміщень та вимагає підбору об`єктива з кріпленням C/CS залежно від завдань спостереження.
Відеокамера має стандартний прямокутний корпус, кріплення С/CS.
Відеокамера має стандартний прямокутний корпус, кріплення С/CS.
Відгуки покупців про Аналогова камера Vision Hi-Tech KPC-131ZEP