Бездротовий LTE маршрутизатор Asus 4G-AX56 (90IG06G0-MO3110)
Артикул: 393767
Арт. 393767
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
8 149 ₴
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
5
3
5
Акція! Великодній стрибок знижок! Застосуй промокод EASTER3 та отримай додаткову знижку 3% від вказаної ціни!
Період акції: з 30.03.2026 по 12.04.2026Усі товари акції
8 149 ₴
В наявності
8 149 ₴
В наявності
від 1 630 ₴ / міс
5
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
5
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 30.03.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Стандарт Wi-Fi - Wi-Fi 6 (802.11ax)
/ Швидкість Wi-Fi - 574 Мбіт/сек + 1201 Мбіт/сек
/ Діапазон частот - 2.4 ГГц, 5 ГГц (дводіапазонний)
/ Швидкість портів LAN - 1 Гбіт/с
/ Кількість антен - 4 шт
/ Підтримка Mesh - без підтримки Mesh
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 36 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Бездротовий LTE маршрутизатор Asus 4G-AX56 (90IG06G0-MO3110)
| Wi-Fi | |
|---|---|
| Стандарт Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi: | AX1800 |
| Швидкість Wi-Fi: | 574 Мбіт/сек + 1201 Мбіт/сек |
| Шифрування Wi-Fi: | WPA / WPA2 / WPA3 |
| Тип та призначення | |
| Тип: | бездротові |
| Призначення роутера: | для дому та офісу |
| Загальні дані | |
| Діапазон частот: | 2.4 ГГц, 5 ГГц (дводіапазонний) |
| Тип монтажу: | настільний |
| Додаткові режими роботи: | Точка доступу |
| Порти | |
| Кількість портів LAN: | 4 |
| Швидкість портів LAN: | 1 Гбіт/с |
| Кількість WAN-портів : | 1 |
| WAN-порт: | Ethernet |
| Антени | |
| Конструкція антен: | зовнішні |
| Кількість антен: | 4 шт |
| Тип зовнішньої антени: | незнімна |
| MU-MIMO: | є |
| Особливості | |
| Підтримка Mesh: | без підтримки Mesh |
| Віддалене управління: | є |
| Beamforming: | є |
| VPN: | є |
| IPTV: | є |
| Пріоритезація трафіку (QoS): | є |
| WPS: | є |
| LTE | |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти): | є |
| Категорія LTE: | сat.6 (300 Мбіт/с) |
| Фізичні параметри | |
| Колір: | Black |
| Напруга живлення: | 12 В |
| Вага: | 0.513 кг |
| Розміри: | 325 х 242 х 100 мм |
| Комплектація | |
| Комплект постачання: | маршрутизатор, блок живлення, кабель Ethernet, документація |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Бездротовий LTE маршрутизатор Asus 4G-AX56 (90IG06G0-MO3110)
WiFi 6 нового покоління. Насолоджуйтесь надвисокою швидкістю до 1800 Мбіт/с завдяки новітньому стандарту WiFi 6 (802.11ax) та смузі пропускання 80 МГц для більшої ємності та ефективності.
Easy WiFi Portal - легко поділіться своєю мережею за допомогою безкоштовного порталу WiFi; Розвивайте свій бізнес за допомогою входу до Captive Portal, щоб налаштувати Wi-Fi клієнта або відвідувача за кілька кроків.
Неперевершена швидкість 4G — технологія 4G LTE категорії 6 забезпечує в 7 разів більшу швидкість, ніж мобільний широкосмуговий зв’язок 3G.
Захист вашої домашньої мережі – безкоштовна довічна технологія AiProtection на базі технології Trend Micro блокує загрози інтернет-безпеці для всіх ваших підключених інтелектуальних пристроїв.
Easy WiFi Portal - легко поділіться своєю мережею за допомогою безкоштовного порталу WiFi; Розвивайте свій бізнес за допомогою входу до Captive Portal, щоб налаштувати Wi-Fi клієнта або відвідувача за кілька кроків.
Неперевершена швидкість 4G — технологія 4G LTE категорії 6 забезпечує в 7 разів більшу швидкість, ніж мобільний широкосмуговий зв’язок 3G.
Захист вашої домашньої мережі – безкоштовна довічна технологія AiProtection на базі технології Trend Micro блокує загрози інтернет-безпеці для всіх ваших підключених інтелектуальних пристроїв.
Відгуки покупців про Бездротовий LTE маршрутизатор Asus 4G-AX56 (90IG06G0-MO3110)