Бездротовий маршрутизатор Tenda 4G08
Артикул: 587917
Арт. 587917
-4%
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
3
3
3
В наявності
В наявності
від 960 ₴ / міс
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 29.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Стандарт Wi-Fi - Wi-Fi 5 (802.11ac)
/ Швидкість Wi-Fi - 300 Мбіт/сек + 867 Мбіт/сек
/ Діапазон частот - 2.4 ГГц, 5 ГГц (дводіапазонний)
/ Швидкість портів LAN - 1 Гбіт/с
/ Кількість антен - 4 шт
/ Підтримка Mesh - з підтримкою Mesh
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 24 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Бездротовий маршрутизатор Tenda 4G08
| Wi-Fi | |
|---|---|
| Стандарт Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi: | АС1200 |
| Швидкість Wi-Fi: | 300 Мбіт/сек + 867 Мбіт/сек |
| Шифрування Wi-Fi: | WPA-PSK / WPA2-PSK / WPA / WPA2 |
| Тип та призначення | |
| Тип: | бездротові |
| Призначення роутера: | для дому та офісу |
| Загальні дані | |
| Діапазон частот: | 2.4 ГГц, 5 ГГц (дводіапазонний) |
| Тип монтажу: | настільний |
| Порти | |
| Кількість портів LAN: | 1 |
| Швидкість портів LAN: | 1 Гбіт/с |
| Кількість WAN-портів : | 1 |
| WAN-порт: | Ethernet |
| Антени | |
| Конструкція антен: | зовнішні |
| Кількість антен: | 4 шт |
| Тип зовнішньої антени: | незнімна |
| MU-MIMO: | є |
| Особливості | |
| Підтримка Mesh: | з підтримкою Mesh |
| Beamforming: | є |
| VPN: | є |
| Пріоритезація трафіку (QoS): | є |
| WPS: | є |
| LTE | |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти): | є |
| Категорія LTE: | сat.6 (300 Мбіт/с) |
| Фізичні параметри | |
| Колір: | Black |
| Напруга живлення: | 12 В |
| Вага: | 0.206 кг |
| Розміри: | 195 х 49.8 х 203.3 мм |
| Комплектація | |
| Комплект постачання: | маршрутизатор, блок живлення, документація |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Бездротовий маршрутизатор Tenda 4G08
Tenda 4G08 - це дводіапазонний Wi-Fi-роутер AC1200 4G+ LTE, що забезпечує швидкість 4G до 300 Мбіт/с завдяки технології агрегації несучих. Завдяки технологіям MU-MIMO та Beamforming він забезпечує ширше покриття та кращий доступ.
Ви можете легко розширити мережу Wi-Fi за допомогою технології Tenda Mesh. Він сумісний з різними типами SIM-карток, забезпечуючи зручність підключення та просте керування через програму. Будь то вілли, офіси, конференц-зали, системи відеоспостереження або тимчасові магазини, Tenda 4G08 гарантує високошвидкісну та стабільну роботу мережі.
Особливості:
- SIM-карта Plug&Play;
- Вседомна Mesh-мережа;
- 2 гігабітні порти;
- 2 зовнішні антени 4G/3G + 2 зовнішні антени Wi-Fi;
- Wi-Fi 867 Мбіт/с + 300 Мбіт/с;
- 4G+ Cat6 300/50 Мбіт/с.
Ви можете легко розширити мережу Wi-Fi за допомогою технології Tenda Mesh. Він сумісний з різними типами SIM-карток, забезпечуючи зручність підключення та просте керування через програму. Будь то вілли, офіси, конференц-зали, системи відеоспостереження або тимчасові магазини, Tenda 4G08 гарантує високошвидкісну та стабільну роботу мережі.
Особливості:
- SIM-карта Plug&Play;
- Вседомна Mesh-мережа;
- 2 гігабітні порти;
- 2 зовнішні антени 4G/3G + 2 зовнішні антени Wi-Fi;
- Wi-Fi 867 Мбіт/с + 300 Мбіт/с;
- 4G+ Cat6 300/50 Мбіт/с.
Відгуки покупців про Бездротовий маршрутизатор Tenda 4G08