Блок живлення Delux DLP-50DGM 650W
Артикул: 551382
Арт. 551382
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 25.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Потужність - 650 Вт
/ Форм-фактор - ATX
/ Модульне підключення - з модульним підключенням
/ Наявність підсвічування - без підсвічування
/ Охолодження - 1х120 мм
/ PFC (Power Factor Correction) - активний
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Блок живлення Delux DLP-50DGM 650W
| Загальні дані | |
|---|---|
| Потужність: | 650 Вт |
| Форм-фактор: | ATX |
| Роз'єми | |
| 4+4 pin CPU: | 1 |
| PCI-E 6+2pin: | 4 |
| SATA: | 9 |
| Molex: | 6 |
| Максимальне навантаження | |
| +5V: | 29А |
| +3.3V: | 32А |
| +12V1: | 32А |
| +5Vsb: | 3A |
| -12V: | 0.5A |
| Особливості | |
| Модульне підключення: | з модульним підключенням |
| Наявність підсвічування: | без підсвічування |
| Додатково | |
| Охолодження: | 1х120 мм |
| Вхідна напруга: | 220 В |
| PFC (Power Factor Correction): | активний |
| Технології захисту | |
| OPP/OLP (захист від перевантаження): | є |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі): | є |
| SCP (захист від короткого замикання): | є |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі): | є |
| OCP (захист від перевантаження через струм): | є |
| Фізичні характеристики | |
| Колір: | чорний |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Блок живлення Delux DLP-50DGM 650W
Блок живлення Delux є ключовим компонентом будь-якого комп’ютерного пристрою. З потужністю в 650 Вт цей блок відмінно підходить для складання комп’ютерів середнього та високого класу, забезпечуючи надійність та стабільність роботи вашої системи. Він має форм-фактор ATX і забезпечує повне модульне підключення, що дозволяє організувати зручний та акуратний кабельний менеджмент, покращуючи вентиляцію та спрощуючи монтаж.
Відгуки покупців про Блок живлення Delux DLP-50DGM 650W