Бутербродница Tefal SW854D16
Артикул: 560077
Арт. 560077
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 21.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип - мультимейкер
/ Потужність - 700 Вт
/ Кількість відділень основної пластини - 1 відділення
/ Змінні панелі - зі знімними панелями
/ Антипригарне покриття форми - є
/ Регулювання температури - відсутнє
/ Матеріал корпусу - пластик + метал
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Бутербродница Tefal SW854D16
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | мультимейкер |
| Основнi характеристики | |
| Потужність: | 700 Вт |
| Кількість відділень основної пластини: | 1 відділення |
| Оснащення | |
| Індикатор роботи: | є |
| Індикатор готовності: | є |
| Додатково: | можливість вертикального зберігання |
| Особливості | |
| Змінні панелі: | зі знімними панелями |
| Антипригарне покриття форми: | є |
| Ручка, що не нагрівається: | є |
| Регулювання температури: | відсутнє |
| Пластини в комплекті | |
| Пластини для сендвічів / бутербродів: | є |
| Пластини для грилю: | є |
| Пластини для вафель: | є |
| Пластини для кексів: | є |
| Фізичні характеристики | |
| Колір: | чорний із сріблястим |
| Матеріал корпусу: | пластик + метал |
| Розміри: | 25 x 9.5 х 27.5 см |
| Вага: | 3.46 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Бутербродница Tefal SW854D16
Сендвічница Snack Collection з 4 комплектами змінних панелей.
Багатофункціональна сендвічница і вафельница, в яку входить 4 комплекти пластин (вафельний сендвіч з грилем / Паніні і маленькі шматочки). Геніальні і надзвичайно практичні, знімні і змінні пластини легко зберігати в коробках, а колекція ідеально вписується в ваш будинок. Її також легко чистити завдяки антипригарному покриттю. Можна мити в посудомийній
Багатофункціональна сендвічница і вафельница, в яку входить 4 комплекти пластин (вафельний сендвіч з грилем / Паніні і маленькі шматочки). Геніальні і надзвичайно практичні, знімні і змінні пластини легко зберігати в коробках, а колекція ідеально вписується в ваш будинок. Її також легко чистити завдяки антипригарному покриттю. Можна мити в посудомийній
Відгуки покупців про Бутербродница Tefal SW854D16