Домофон Kocom KVC-W354 White
Артикул: 255374
Арт. 255374
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
5 706 ₴
Безкоштовна доставка
4
3
4
5 706 ₴
В наявності
5 706 ₴
В наявності
від 1 427 ₴ / міс
4
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
4
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 28.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип - аналоговий відеодомофон
/ Тип під'єднання - дротове підключення
/ Діагональ екрану - 3.5"
/ Дисплей - кольоровий
/ Запис - без запису
/ Карта пам'яті - не підтримується
/ Кількість викличних панелей - до 2 панелей
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Домофон Kocom KVC-W354 White
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | аналоговий відеодомофон |
| Інтерфейси | |
| Тип під'єднання: | дротове підключення |
| Екран і зображення | |
| Діагональ екрану: | 3.5" |
| Роздільна здатність екрану: | 320 х 240 |
| Тип екрану: | TFT |
| Дисплей: | кольоровий |
| Живлення | |
| Потужність споживання: | 13 Вт |
| Живлення: | 100-240 В |
| Особливості | |
| Керування замком: | є |
| Інтерком: | є |
| Режим прослуховування (аудіоняня): | є |
| Функція загального виклику: | є |
| Відео та запис | |
| Запис: | без запису |
| Карта пам'яті: | не підтримується |
| Сумісність і підключення | |
| Кількість відеопанелей: | 1 |
| Керування: | механічні кнопки |
| Максимум внутрішніх моніторів: | 2 шт |
| Кількість викличних панелей: | до 2 панелей |
| Монтаж: | накладний |
| Розмова з відвідувачем: | гучний зв'язок |
| Фізичні характеристики | |
| Колір: | чорний з білим |
| Вага: | 600 г |
| Робоча температура: | 0°C - 40°C |
| Розміри: | 195 х 140 х 34 мм |
| Комплектація | |
| Входить до комплекту: | відеодомофон, монтажні аксесуари, інструкція |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Домофон Kocom KVC-W354 White
Kocom KCV-W354 – кольоровий відеодомофон, має 3,5” LCD екран з чітким зображенням та високою роздільною здатністю (з можливістю перемикання NTSC/PAL), OSD меню.
У домофоні Kocom KCV-W354 передбачено штатне підключення двох викликових панелей та двох моніторів з додатковою трубкою KPD-602G.
Є кнопки регулювання звуку та яскравості, а також механічна кнопка відкривання замка.
У відеодомофоні Kocom KCV-W354 реалізована функція hands free (можливість розмови через гучний зв'язок), а також можливість вибирати одну з 5 поліфонічних мелодій.
До домофону можна підключати 2 панелі та 2 камери.
Відеодомофон має низьке енергоспоживання і витримує перепади напруги в діапазоні 100-240В.
Колір вставки на корпусі – червоний чи білий.
У домофоні Kocom KCV-W354 передбачено штатне підключення двох викликових панелей та двох моніторів з додатковою трубкою KPD-602G.
Є кнопки регулювання звуку та яскравості, а також механічна кнопка відкривання замка.
У відеодомофоні Kocom KCV-W354 реалізована функція hands free (можливість розмови через гучний зв'язок), а також можливість вибирати одну з 5 поліфонічних мелодій.
До домофону можна підключати 2 панелі та 2 камери.
Відеодомофон має низьке енергоспоживання і витримує перепади напруги в діапазоні 100-240В.
Колір вставки на корпусі – червоний чи білий.
Відгуки покупців про Домофон Kocom KVC-W354 White