Дриль-шурупокрут Bosch UniversalImpact 18В (0.603.9D4.102)
Артикул: 599175
Арт. 599175
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
6 258 ₴
Безкоштовна доставка
5
3
5
6 258 ₴
В наявності
6 258 ₴
В наявності
від 1 252 ₴ / міс
5
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
5
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 28.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 24 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Дриль-шурупокрут Bosch UniversalImpact 18В (0.603.9D4.102)
| Основнi характеристики | |
|---|---|
| Тип пристрою: | дриль-шурупокрут |
| Тип живлення: | акумулятор |
| Тип патрона: | швидкозатискний |
| Діаметр патрона: | 10 мм |
| Частота обертів: | 1450 об/хв |
| Тип акумулятора: | Li-Ion |
| Напруга акумулятора: | 18 В |
| Місткість акумулятора (діапазон): | 1,2-1,5 А/год |
| Ємність аккумулятору: | 1,5 А/год |
| Підсвічування робочої зони: | є |
| Регулювання крутного моменту: | є |
| Ударний режим: | є |
| Реверс: | є |
| Акумулятор у комплекті: | є |
| Додаткова акумуляторна батарея: | є |
| Кейс: | є |
| Вага: | 1.3 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Дриль-шурупокрут Bosch UniversalImpact 18В (0.603.9D4.102)
Ударний дриль-шуруповерт Bosch UniversalImpact 18 В — легкий, потужний і універсальний інструмент для свердління та загвинчування в деревині, металі та цеглі.
Завдяки 20 налаштуванням крутного моменту, функціям свердління й ударного свердління він адаптується до будь-якого завдання. 2-швидкісний редуктор забезпечує ефективну роботу, а 10-міліметровий однокулачковий патрон спрощує заміну насадок.
Інструмент є частиною системи ALLIANCE POWER FOR ALL, що дозволяє використовувати один акумулятор із багатьма інструментами різних брендів.
Завдяки 20 налаштуванням крутного моменту, функціям свердління й ударного свердління він адаптується до будь-якого завдання. 2-швидкісний редуктор забезпечує ефективну роботу, а 10-міліметровий однокулачковий патрон спрощує заміну насадок.
Інструмент є частиною системи ALLIANCE POWER FOR ALL, що дозволяє використовувати один акумулятор із багатьма інструментами різних брендів.
Відгуки покупців про Дриль-шурупокрут Bosch UniversalImpact 18В (0.603.9D4.102)