Дриль-шурупокрут Milwaukee M12 BLDDRC-202C (4933499686)
Артикул: 607567
Арт. 607567
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
11 855 ₴
Безкоштовна доставка
4
3
4
11 855 ₴
В наявності
11 855 ₴
В наявності
від 2 964 ₴ / міс
4
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
4
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 27.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Дриль-шурупокрут Milwaukee M12 BLDDRC-202C (4933499686)
| Основнi характеристики | |
|---|---|
| Тип пристрою: | дриль-шурупокрут |
| Тип живлення: | акумулятор |
| Тип патрона: | швидкозатискний |
| Діаметр патрона: | 1.5 - 10 мм |
| Частота обертів: | 1550 об/хв |
| Тип акумулятора: | Li-Ion |
| Напруга акумулятора: | 12 В |
| Місткість акумулятора (діапазон): | 1,6-2 А/год |
| Ємність аккумулятору: | 2 А/год |
| Безщітковий двигун: | є |
| Підсвічування робочої зони: | є |
| Регулювання крутного моменту: | є |
| Ударний режим: | є |
| Реверс: | є |
| Акумулятор у комплекті: | є |
| Додаткова акумуляторна батарея: | є |
| Кейс: | є |
| Вага: | 1 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Дриль-шурупокрут Milwaukee M12 BLDDRC-202C (4933499686)
Milwaukee M12 BLDDRC-202C – это компактная и мощная аккумуляторная дрель-шуруповерт с максимальным крутящим моментом 40 Нм и двумя скоростными режимами (0–550 и 0–1700 об/мин). Благодаря длине всего 185 мм инструмент удобно использовать в труднодоступных местах. Металлический патрон 10 мм, LED-подсветка, индикатор заряда, а также 2 аккумулятора по 2,0 А·ч и зарядное устройство в комплекте.
Відгуки покупців про Дриль-шурупокрут Milwaukee M12 BLDDRC-202C (4933499686)