Духова шафа Electrolux EOA5220FOR
Артикул: 548810
Арт. 548810
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 17.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип - електрична
/ Об'єм - 72 л
/ Конвекція - з конвекцією
/ Дисплей - без дисплея
/ Керування - механічне
/ Клас енергоспоживання - А
/ Габарити (ШхВхГ) - 594 x 594 x 568 мм
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Духова шафа Electrolux EOA5220FOR
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | електрична |
| Основнi характеристики | |
| Об'єм: | 72 л |
| Оснащення | |
| Конвекція: | з конвекцією |
| Дисплей: | без дисплея |
| Гриль: | електричний гриль |
| Таймер: | є |
| Кількість стекол дверцят: | 2 |
| Метод очищення: | каталітичний |
| Тип напрямляючих: | телескопічні |
| Підсвічування: | є |
| Вентилятор охолодження: | є |
| Решітка / Деко: | є |
| Керування | |
| Керування: | механічне |
| Перемикачі: | поворотні |
| Smart-управління: | відсутнє |
| Енергоефективність | |
| Потужність підключення: | 2780 Вт |
| Клас енергоспоживання: | А |
| Напруга: | 220-230 В |
| Потужність грилю: | 2700 Вт |
| Програми та функції | |
| Кількість програм: | 9 |
| Функція НВЧ: | відсутня |
| Функція пароварки: | відсутня |
| Програми: | верхній нагрів, нижній нагрів, верхній і нижній нагрів, верхній і нижній нагрів з конвекцією, верхній і нижній нагрів з грилем, верхній і нижній нагрів з конвекцією і грилем |
| Фізичні характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ): | 594 x 594 x 568 мм |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ): | 560 х 600 х 550 мм |
| Колір: | чорний |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Духова шафа Electrolux EOA5220FOR
Готування це мистецтво, а ви — митець. Rococo Electrolux — це вишуканий дизайн і смак. Це прилади саме для ваших страв. Від смаженини до фонданів: Electrolux — це відмінний смак і вигляд. Кухня та страви стануть мистецтвом.
Духова шафа, що очищується сама
Функція каталітичного очищення дозволяє уникнути накопичення бруду та жиру в духовій шафі. Ця технологія самоочищення автоматично запускається при досягненні духовою шафою температури 250°C, видаляючи залишки їжі та максимально полегшуючи очищення.
Використовуйте кожен сантиметр простору всередині – усе приготується рівномірно
Завдяки системі нагріву UltraFanPlus із великим вентилятором і напрямними потоку повітря, ваша страва готуватиметься рівномірно, незалежно від розташування всередині духової шафи.
Збільшений обсяг камери і деко максимального розміру
Ця духова шафа забезпечить приголомшливу свободу вибору, дозволивши готувати ще більше страв за раз. Тут є камера збільшеного обсягу, до дев’яти положень полиць.
Скляні дверцята, які легко підтримувати чистими
Скло дверцят цієї духової шафи дуже просто очищувати. Можна повністю зняти дверцята та скляні панелі і швидко їх очистити.
Потужний гриль
Гриль із подвійним контуром у цій духовій шафі допоможе швидко і легко досягти найкращих результатів приготування страв на грилю, навіть для менших порцій.
Функції приготування: Традиційна кулінарія, Швидке приготування на грилі, Гриль, Підсвітка, Волога конвекція, Налаштування для піци, Вентилятор, Турбо-гриль, Нижній нагрів.
Духова шафа, що очищується сама
Функція каталітичного очищення дозволяє уникнути накопичення бруду та жиру в духовій шафі. Ця технологія самоочищення автоматично запускається при досягненні духовою шафою температури 250°C, видаляючи залишки їжі та максимально полегшуючи очищення.
Використовуйте кожен сантиметр простору всередині – усе приготується рівномірно
Завдяки системі нагріву UltraFanPlus із великим вентилятором і напрямними потоку повітря, ваша страва готуватиметься рівномірно, незалежно від розташування всередині духової шафи.
Збільшений обсяг камери і деко максимального розміру
Ця духова шафа забезпечить приголомшливу свободу вибору, дозволивши готувати ще більше страв за раз. Тут є камера збільшеного обсягу, до дев’яти положень полиць.
Скляні дверцята, які легко підтримувати чистими
Скло дверцят цієї духової шафи дуже просто очищувати. Можна повністю зняти дверцята та скляні панелі і швидко їх очистити.
Потужний гриль
Гриль із подвійним контуром у цій духовій шафі допоможе швидко і легко досягти найкращих результатів приготування страв на грилю, навіть для менших порцій.
Функції приготування: Традиційна кулінарія, Швидке приготування на грилі, Гриль, Підсвітка, Волога конвекція, Налаштування для піци, Вентилятор, Турбо-гриль, Нижній нагрів.
Відгуки покупців про Духова шафа Electrolux EOA5220FOR