Духова шафа Heinner HBO-S568LDTGC-BK
Артикул: 596006
Арт. 596006
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 20.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип - електрична
/ Об'єм - 56 л
/ Конвекція - з конвекцією
/ Дисплей - з дисплеєм
/ Керування - електромеханічне + сенсорне
/ Клас енергоспоживання - А
/ Габарити (ШхВхГ) - 596 х 595 х 570 мм
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Духова шафа Heinner HBO-S568LDTGC-BK
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | електрична |
| Основнi характеристики | |
| Об'єм: | 56 л |
| Оснащення | |
| Конвекція: | з конвекцією |
| Дисплей: | з дисплеєм |
| Гриль: | електричний гриль |
| Таймер: | є |
| Кількість стекол дверцят: | 2 |
| Метод очищення: | емаль легкого очищення |
| Тип напрямляючих: | рельєфні |
| Підсвічування: | є |
| Вентилятор охолодження: | є |
| Решітка / Деко: | є |
| Керування | |
| Керування: | електромеханічне + сенсорне |
| Перемикачі: | поворотні утоплювані + сенсорні |
| Smart-управління: | відсутнє |
| Енергоефективність | |
| Клас енергоспоживання: | А |
| Напруга: | 220-240 В |
| Споживання електроенергії: | 0.74 кВт/ч |
| Програми та функції | |
| Кількість програм: | 7 |
| Функція НВЧ: | відсутня |
| Функція пароварки: | відсутня |
| Програми: | великий гриль, швидке нагрівання духовки, верхнє нагрівання, гриль, конвекція, нижнє нагрівання, розморожування |
| Фізичні характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ): | 596 х 595 х 570 мм |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ): | 500-560 х 590-600 х 550 мм |
| Колір: | чорний |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Духова шафа Heinner HBO-S568LDTGC-BK
Сенсорний дисплей. Налаштуйте просту та швидку роботу духовки, а також безліч корисних функцій (таймер, підсвітка) простим дотиком до дисплея.
Приготування з вентиляцією. Духова шафа оснащена вентилятором, який обдуває продукти гарячим повітрям, а потім видуває його. Таким чином, гаряче повітря розподіляється навколо продуктів, що сприяє їхньому рівномірному приготуванню за більш короткий час.
Духовка та гриль одночасно для швидкого та легкого підрум’янювання страв.
Функція для розморожування або охолодження приготовлених страв. Вентилятор забезпечує циркуляцію повітря у порожнині печі, забезпечуючи розморожування продуктів.
Бризки та бруд у важкодоступних кутах тепер легко видалити. Дверцята печі оснащені знімним склом, що дозволяє повністю та швидко очистити духову шафу.
Світло в духовці. Наявність світла допомагає стежити за їжею протягом усього періоду приготування.
Приготування з вентиляцією. Духова шафа оснащена вентилятором, який обдуває продукти гарячим повітрям, а потім видуває його. Таким чином, гаряче повітря розподіляється навколо продуктів, що сприяє їхньому рівномірному приготуванню за більш короткий час.
Духовка та гриль одночасно для швидкого та легкого підрум’янювання страв.
Функція для розморожування або охолодження приготовлених страв. Вентилятор забезпечує циркуляцію повітря у порожнині печі, забезпечуючи розморожування продуктів.
Бризки та бруд у важкодоступних кутах тепер легко видалити. Дверцята печі оснащені знімним склом, що дозволяє повністю та швидко очистити духову шафу.
Світло в духовці. Наявність світла допомагає стежити за їжею протягом усього періоду приготування.
Відгуки покупців про Духова шафа Heinner HBO-S568LDTGC-BK