Духова шафа Siemens HB774G1B1
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 24 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | електрична |
| Основнi характеристики | |
| Об'єм: | 71 л |
| Оснащення | |
| Конвекція: | з конвекцією |
| Дисплей: | з дисплеєм |
| Гриль: | електричний гриль |
| Таймер: | є |
| Метод очищення: | піролітичний |
| Тип напрямляючих: | знімні (дротові) |
| Довідник дверцят: | є |
| Підсвічування: | є |
| Вентилятор охолодження: | є |
| Решітка / Деко: | є |
| Керування | |
| Керування: | сенсорне |
| Перемикачі: | сенсорні |
| Smart-управління: | відсутнє |
| Енергоефективність | |
| Потужність підключення: | 3600 Вт |
| Клас енергоспоживання: | А+ |
| Напруга: | 220-230 В |
| Споживання електроенергії: | 0.87 кВт/год |
| Програми та функції | |
| Кількість програм: | 13 |
| Функція НВЧ: | відсутня |
| Функція пароварки: | відсутня |
| Програми: | швидке нагрівання, верхній/нижній нагрів, гаряче повітря 3D, гриль, гриль + конвекція, гриль велика площа, гриль малої площі, конвекція, нижній нагрів, піца, попереднє нагрівання, розморожування, томління, функція CoolStart |
| Фізичні характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ): | 594 x 595 x 548 мм |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ): | 560-568 х 585-595 х 550 мм |
| Колір: | чорний |
Відгуки покупців про Духова шафа Siemens HB774G1B1
Двоякое мнение потому что шкаф то хороший и стильный и все навороты и температурные режимы высокие и каке хочешь и работа на хорошо все и результаты приготовления, но цена за духовку точно завышена. Может она по запчастям какая то сверх крутая и прослужит дольше. Нам она идеально подошла по стилю за счет цвета и самого дизайна и по размеру но по функциям думаю можна найти не хуже.