Джерело безперебійного живлення FrimeCom VP-600
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
| Основнi характеристики | |
|---|---|
| Тип архітектури: | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Потужність повна: | 600 VA |
| Потужність активна: | 360 Вт |
| Форма вихідного сигналу: | синусоїда |
| Вхідна напруга: | 145-290 В |
| Вихідна напруга: | 198-242 В |
| Час перемикання: | <10 мс |
| Батарея | |
| Акумуляторна батарея: | внутрішня |
| Кількість батарей: | 1 |
| Ємність батарей: | 7 Агод |
| Вихідні розетки | |
| Кількість вихідних розеток: | 2 |
| Кількість Euro-розеток (Schuko): | 2 |
| Захист | |
| Захист від перевантаження: | є |
| Захист від короткого замикання: | є |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Габарити (ШхВхГ): | 300х95х140 мм |
| Вага: | 4.3 кг |
| Колір: | чорний |
Захистить себе від несподіванок, підібравши оптимальний ДБЖ
акумулятор:
Обслуговуються свинцево-кислотний 7Аг
Час заряду: 4-6ч до 90%
захист:
- від перевантажень по струму
- від короткого замикання
Пластиковий корпус
Мікроконтроллерні управління, ШІМ-вихід
Світлодіодний індикатор заряду батареї
Час перемикання: <10мс
3-ступінчастий AVR
LED індикація
Відгуки покупців про Джерело безперебійного живлення FrimeCom VP-600
Я не рекомендую цей товар ! Після технічного огляду , прийшов товар та із зламаною вилкою! Це жах !!!
Доброго дня! Нам дуже прикро, що сталась така ситуація. Товар підлягає гарантійному обслуговуванню протягом строку, зазначеного у фіскальному чеку, відповідно до законодавства України. Для виконання гарантійних зобов’язань необхідно пройти діагностику в авторизованому сервісному центрі. Гарантія підтверджується фіскальним чеком, паперовий гарантійний талон не видається. Для звернення: +380 50 137 40 02 (згідно з тарифами вашого оператора).
Магазин швидко відповів на мій запит, товар був в наявності і одразу відіслали. Все працює !
Товар прийшов в належному стані. Все працює на відмінно, як заявлено в описі .
Все швидко, без передоплат, товар відповідає опису!!!
Гарний .Поки недоліків не знайдено