Фільтр живлення REAL-EL RS-Protect 505 5 м Black (EL122300046)
У кошику
6
Кількість розеток - 5 / Довжина кабеля - 5 м / Робоча напруга - 250 В / Максимальна сумарна потужність навантаження - 2.3 кВт / Вимикач - є / Матеріал - ABS-пластик /
Тип
Тип: фільтр живлення
Основнi характеристики
Кількість розеток: 5
Довжина кабеля: 5 м
Робоча напруга: 250 В
Максимальна сила струму: 10 А
Максимальне розсіювання: 125 Дж
Максимальна сумарна потужність навантаження: 2.3 кВт
Особливості
Вимикач: є
Фізичні характеристики
Габарити: 255 х 50 х 38 мм
Колір: чорний
Матеріал: ABS-пластик
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
REAL-EL RS-PROTECT 505 — практичне рішення для підключення техніки вдома чи в офісі.
Фільтр підтримує сумарне навантаження до 2300 Вт та поглинає імпульсні перешкоди.