Геймерський стіл 1stPlayer Moto-GT 1675
Артикул: 535189
Арт. 535189
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 24.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Матеріал стільниці - P2PB
/ Матеріал рами - сталь
/ Регулятор висоти - з регулятором висоти
/ Висота - 720-1170 мм
/ Ширина - 1600 мм
/ Глибина - 750 мм
/ Вага - 21.2 кг
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Геймерський стіл 1stPlayer Moto-GT 1675
| Основнi характеристики | |
|---|---|
| Форма: | прямокутна |
| Відкриті полиці: | відсутні |
| Висувні ящики: | відсутні |
| Наявність коліс: | без колес |
| Кабельне введення: | є |
| Підставка під системний блок: | відсутня |
| Матеріал стільниці: | P2PB |
| Матеріал рами: | сталь |
| Конструктивні особливості | |
| Світлодіодне підсвічування: | без підсвічування |
| Регулятор висоти: | з регулятором висоти |
| Регулятор нахилу: | відсутній |
| Висувна поліця для клавіатури: | відсутня |
| Фізичні характеристики | |
| Висота: | 720-1170 мм |
| Ширина: | 1600 мм |
| Глибина: | 750 мм |
| Вага: | 21.2 кг |
| Колір: | чорний з коричневим |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Геймерський стіл 1stPlayer Moto-GT 1675
Геймерський стіл 1STPLAYER Moto-E 1675 є оптимальним рішенням як для сучасного офісного працівника, так і для будь-якої людини, яка більшу частину свого робочого часу проводить перед екраном монітора.
Максимальне навантаження — 80 кг.
Максимальне навантаження — 80 кг.
Відео
Відгуки покупців про Геймерський стіл 1stPlayer Moto-GT 1675
Владислав
08.11.2025
Дуже гарний стіл, міцний, не хитається. Гарне покриття і цільна стільниця. Однозначно вартий своїх грошей. Магазину дякую за швидку доставку.
Андрій
13.03.2025
Гарний стіл місця вистачить для всього потрібного щей багато вільного залишиться, стійкість хороша не хитається, матеріали якісні міцні. Зруно що є отвори для кабелів, не дешевий але хороший.