Графічний монітор Huion Kamvas Pro 16P (GT-156)
Артикул: 599390
Арт. 599390
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
24 999 ₴
Безкоштовна доставка
3
3
3
24 999 ₴
В наявності
24 999 ₴
В наявності
від 8 333 ₴ / міс
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 02.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Розмір робочої поверхні - 344.16 х 193.59 мм
/ Підтримка Multi-touch - так
/ Рівень чутливості пера - 8192
/ Швидкість зчитування - 266 PPS
/ Вага - 1.35 кг
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Графічний монітор Huion Kamvas Pro 16P (GT-156)
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | графічний монітор |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану: | 1920х1080 |
| Технологія виготовлення матриці: | IPS |
| Яскравість: | 220 кд/м2 |
| Контрастність: | 1000:1 |
| Основнi характеристики | |
| Розмір робочої поверхні: | 344.16 х 193.59 мм |
| Підтримка Multi-touch: | так |
| Кількість програмованих кнопок (ExpressKey): | 6 |
| Роздільна здатність: | 5080 lpi |
| Діагональ: | 15.6" |
| Загальна кількість кнопок: | 8 |
| Сенсорне кільце Touch Ring: | є |
| Спосіб введення: | перо |
| Сумісність | |
| Android: | є |
| Chrome OS: | є |
| Mac OS: | є |
| Windows: | є |
| Живлення | |
| Тип підключення: | дротове |
| Комплектація | |
| Кабель: | є |
| Характеристики пера | |
| Рівень чутливості пера: | 8192 |
| Швидкість зчитування: | 266 PPS |
| Перо: | Huion PW507 |
| Визначення нахилу: | ±60 рівнів |
| Висота зчитування пера: | 10 мм |
| Iнтерфейс підключення | |
| USB Type-C: | є |
| HDMI: | є |
| Фізичні характеристики | |
| Розмір: | 437.8 х 251.2 х 11.5 мм |
| Вага: | 1.35 кг |
| Колір: | чорний |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Графічний монітор Huion Kamvas Pro 16P (GT-156)
Huion Kamvas Pro 16 (GT-156) пропонує 15,6-дюймовий IPS-екран із Full HD роздільною здатністю, що забезпечує чітке відображення та комфортну роботу з деталями. Ламіноване антиблікове травлене скло зменшує віддзеркалення і створює відчуття паперової поверхні. Перо PW507 працює без батареї, підтримує широкий діапазон чутливості та нахил, забезпечуючи природне перенесення штрихів. Шість клавіш і сенсорна панель дозволяють швидко перемикати інструменти та покращувати продуктивність. Модель оснащена підставкою ST200, яка допомагає зручно розташувати екран під потрібним кутом.
Відео
Відгуки покупців про Графічний монітор Huion Kamvas Pro 16P (GT-156)