Графічний планшет Huion Inspiroy Frego S (L310)
Артикул: 599403
Арт. 599403
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
6 999 ₴
Безкоштовна доставка
8
4
8
6 999 ₴
В наявності
6 999 ₴
В наявності
від 875 ₴ / міс
8
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
4
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
8
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 02.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Розмір робочої поверхні - 160 х 100 мм
/ Рівень чутливості пера - 8192
/ Швидкість зчитування - 300 PPS
/ Вага - 0.509 кг
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Графічний планшет Huion Inspiroy Frego S (L310)
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | графічний планшет |
| Основнi характеристики | |
| Розмір робочої поверхні: | 160 х 100 мм |
| Роздільна здатність: | 5080 lpi |
| Діагональ: | 7.4" |
| Загальна кількість кнопок: | 2 |
| Спосіб введення: | перо |
| Сумісність | |
| Android: | є |
| Chrome OS: | є |
| Linux: | є |
| Mac OS: | є |
| Windows: | є |
| Живлення | |
| Дальність передачі даних: | 10 м |
| Тип підключення: | дротове + бездротове |
| Комплектація | |
| Кабель: | є |
| Характеристики пера | |
| Рівень чутливості пера: | 8192 |
| Швидкість зчитування: | 300 PPS |
| Перо: | PW550S |
| Визначення нахилу: | ±60 рівнів |
| Висота зчитування пера: | 10 мм |
| Iнтерфейс підключення | |
| Bluetooth: | є |
| USB Type-C: | є |
| Фізичні характеристики | |
| Розмір: | 220 х 165.7 х 8 мм |
| Вага: | 0.509 кг |
| Колір: | чорний |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Графічний планшет Huion Inspiroy Frego S (L310)
Huion Inspiroy Frego S – це легкий планшет із мінімалістичним дизайном, який створює відчуття вільного полотна без фізичних кнопок. Він поєднує універсальність Bluetooth 5.0 з можливістю дротового підключення через USB-C, що робить його зручним як для стаціонарної роботи, так і в дорозі. Перо PW550S з технологією PenTech 3.0+ точно реагує на натиск та нахил, пропонуючи реалістичні лінії та контроль. Папероподібне покриття робочої поверхні забезпечує природне тертя під час малювання. А ергономічні вигини корпусу зменшують навантаження на зап’ястя під час тривалих сесій.
Відгуки покупців про Графічний планшет Huion Inspiroy Frego S (L310)