Графічний планшет Parblo Ninos N7B Blue
Артикул: 514318
Арт. 514318
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 01.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Розмір робочої поверхні - 177.5 х 111 мм
/ Підтримка Multi-touch - так
/ Змінні наконечники - 6
/ Рівень чутливості пера - 8192
/ Точність позиціонування - ±0.25 мм
/ Швидкість зчитування - 266 PPS
/ Вага - 0.256 кг
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Графічний планшет Parblo Ninos N7B Blue
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | графічний планшет |
| Екран | |
| Формат робочої поверхні: | А5 |
| Основнi характеристики | |
| Розмір робочої поверхні: | 177.5 х 111 мм |
| Підтримка Multi-touch: | так |
| Кількість програмованих кнопок (ExpressKey): | 4 |
| Роздільна здатність: | 5080 lpi |
| Загальна кількість кнопок: | 4 |
| Спосіб введення: | перо |
| Сумісність | |
| Android: | є |
| Chrome OS: | є |
| Mac OS: | є |
| Windows: | є |
| Живлення | |
| Тип підключення: | дротове |
| Комплектація | |
| Змінні наконечники: | 6 |
| Кабель: | є |
| Документація: | є |
| Характеристики пера | |
| Рівень чутливості пера: | 8192 |
| Точність позиціонування: | ±0.25 мм |
| Швидкість зчитування: | 266 PPS |
| Перо: | P08 |
| Визначення нахилу: | ±60 рівнів |
| Висота зчитування пера: | 10 мм |
| Тип пера: | пасивне (без джерела живлення) |
| Iнтерфейс підключення | |
| USB Type-C: | є |
| Фізичні характеристики | |
| Розмір: | 248 х 150 х 7.5 мм |
| Вага: | 0.256 кг |
| Колір: | синій |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Графічний планшет Parblo Ninos N7B Blue
Планшети серії Parblo Ninos N створені для початківців. Вони використовують бездротова технологія резонансного електромагнітного пера без батареї, підтримується функція нахилу пера на ± 60°. Він підтримує не лише Windows/macOS, а й підтримує Android та Chrome OS.
Ninos N7B: 7 x 4,37 дюйма (з 4 швидкими клавішами, що настроюються на планшеті і 2 швидкими клавішами на перу P08)
Сумісність
Графічні планшети сумісно з більшістю програм для малювання, таких як Photoshop, SAI, Painter, Illustrator, Clip Studio, Krita тощо. Також Parblo Ninos N підтримує гру OSU.
Графічний планшет підтримує не тільки Windows/MacOS/Chrome OS, але також сумісний зі смартфонами та планшетами на системі Android.
Ninos N7B: 7 x 4,37 дюйма (з 4 швидкими клавішами, що настроюються на планшеті і 2 швидкими клавішами на перу P08)
Сумісність
Графічні планшети сумісно з більшістю програм для малювання, таких як Photoshop, SAI, Painter, Illustrator, Clip Studio, Krita тощо. Також Parblo Ninos N підтримує гру OSU.
Графічний планшет підтримує не тільки Windows/MacOS/Chrome OS, але також сумісний зі смартфонами та планшетами на системі Android.
Відгуки покупців про Графічний планшет Parblo Ninos N7B Blue